Moj 1. mod - este nedokonceny

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
Andrew
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava-IV-Dubravka

Moj 1. mod - este nedokonceny

Príspevok od používateľa Andrew »

Caute neda mi to nepodelit sa s vami s mojou radostou z nastriekania mojej case foto mam zatial iba z mobilu lebo digital nemam po ruke ale myslim ze to staci... Je to cervena zo vzorkovnika myslim mitsubishi... Case je takmer hotova len osadit plexi a tak a dolakovat predok case...
Tak piste co si myslite...

http://www.pretaktovanie.sk/modules.php ... &cat=11291

Andrew
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Krasne nastriekane...treba uznat. Urcite to po osadeni a nahodeni pofot kvalitnym fotakom nejako popisa a posli nahodime clanocek.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Prenadherna lakirnicka praca. Je to vzdusnou pistolou? Obycajnym sprejom by si hento asi nedocielil ... Kolko tam je vrstiev ? A robil si to ty alebo si to dal spravit profikovi?
Lukasko^
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Veľké Kostoľany, PN, TT

Príspevok od používateľa Lukasko^ »

vazne krasne nalakovane, rad by som videl ako to bude pokracovat hlavne co sa tyka vnutornej vybavy, ventilacie, osvetlenia a doplnkov. Nezabudni dodavat priebezne foto aby sm videli ako sa ti dari :wink: Tak zatial vela zdaru :roll:
Používateľov profilový obrázok
Andrew
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava-IV-Dubravka

Príspevok od používateľa Andrew »

Som rad ze sa vam paci je to lakovane profi pistolou v jednom nemenovanom servise :) este chcem dat nastriekat predok case ale ten bude modry myslite ze to bude spolu ladit ? Neon bude modry pripadne este nejaky iny, ventilatory modre ved dnes este pofotim plexi co uz mam narezane a uvidite...
Lukasko^
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Veľké Kostoľany, PN, TT

Príspevok od používateľa Lukasko^ »

Podla mna ak sa kombinuje viac neónov uz to zacina vyzerat ako kolotoc. Takze by som ti radil aby si skrinku zladil do urciteho stylu :red: Radsej daj nieco viac do chladenia a do nejakeho displeja. Hlavne nezabudnio nieco porobit s kablami, pekne ich poupratovat. Ta kombinacia farieb by mohla byt celkom dobra keby je ta modra metalicka. Celkom dobre by to bolo keby ten prechod medzi cervenou a modrou nejako zvyraznis alebo prekrijes nejakym ciernym cca polcentimetrovym pasikom. To len tak medzi recou :wink:
Používateľov profilový obrázok
marekmikita
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut 24. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: presov

Príspevok od používateľa marekmikita »

je dost pekna :) este dajayk neon :wink:
Používateľov profilový obrázok
Andrew
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava-IV-Dubravka

Príspevok od používateľa Andrew »

mno dnes som skusobne osadil plexi (zatial iba lepiacou paskou) aby som zistil ci vobec zavrem case a vyzera to uz teraz dost dobre len mam problem, chcel som spravit wind tunnel ktory by siel z jednej diery ktora je v plexi takou plexi trubkou vsetko na to uz mam ale mam 2 problemy:
1. ako ten tunel skratit cca o 2-3cm
2. ako prichytim plexi o plexi tak aby to aj pekne vyzeralo.

Ak niekto bude vedet poradit budem fakt rad...
na problem 1 by som mal riesenie skusit normalnou kotucovou bruskou na ponku zbrusit ale neviem co by to urobilo s tym plexi...


za rady dik
Lukasko^
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Veľké Kostoľany, PN, TT

Príspevok od používateľa Lukasko^ »

normalne zober pilku a rez, plexi sa nic nestane, potom ten rez nejakym smirglom zahlaD. A co sa tyka prilepenia ja by som pouzil kvalitne sekundove lepidlo alebo v inom pripade silikónovy tmel (klasicky lukopren) najlepsie priesvitny... Alebo to priskrutkovat ak si sikovny da sa aj tak :P
Používateľov profilový obrázok
tasman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 280
Dátum registrácie: So 18. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Filakovo

Príspevok od používateľa tasman »

Na to plexi pouzi v pohode nejake prisvitne lepidlo vhodne na plasty, alebo silikon priehladny, vo farby laky alebo baumaxe toho maju dost na vyber staci sa rozhodnut :wink:
Hardware
Spoiler: ukázať
PC1:CPU: i5 13400F| COOLING:water cooling NAVIS 120 Pro | MB:ASUS TUF GAMING B660| RAM:DDR4 Crucial Ballistix 16 GB | HDD: Kingston M2 500GB NVMe | VGA:ASUS RTX3060 10 GB | POWER:600W FORTRON | FRONT PANEL:Lamptron |MOUSE: Logi MX Master 3 |KEYBOARD: LOGI MX keys | MONITOR:2x28" LCD Samsung U28E590 4K |PC2: MacMini M1 BOOK: MacBook Pro "17" 256GB 8GB, MacBook Pro 13" space grey 256GB 16GB (2020), MacBook Pro 13" silver 256GB 16GB (2015) Tablet: iPad 8 Gen 2022, iPad Air M1 2022
Používateľov profilový obrázok
Andrew
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava-IV-Dubravka

Príspevok od používateľa Andrew »

takze po viac ako roku opat dalsi stage uprav, medzicasom som sa zameral na hluk pc takze som presiel na vodnika aj ked zatial je v stupni takom ze mam pri PC kybel :lol: foto nahodim hned ako sa douploaduju len bohuzial zatial iba mobilom robene :(


http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?&al=2989253

tu su fotoze zatial ako vravim mobilom

Medzi casom to preslo znova lakovnou (ta cervena sa mi nepacila nejak)
Zdroj momentalne schne po poslednom nastreku lakom takze potom sem hodim aj fotky toho a snad sa mi podari v blizkej dobe zohnat fotak a pofotit to normalne.

Takze zatial asi tolko
Think Pad T430 i5 3320M 8Gb RAM + Mini Dock

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"