Chladenie pc

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Mainsteam
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 297
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Chladenie pc

Príspevok od používateľa Mainsteam »

Nie je lepsie nemat kryt na pc.Lebo mne klesla teplota pri hrani bez krytu z 56 na 49 a chladic 5526 na 3336.
Amd Athlon 3000+,A8N SLI Deluxe socket 939,Geforce 6600GT 128 mb ddr3,1 GB ram
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Urcite nie, zvysena hlucnost a prachu sa viac nezbavis. To by si nemusel mat potom comp vobec v bedni (ako teraz ja uz asi mesiac :D ).
Musis mat v case velmi zle vyrieseny Airflow, keD tam mas taky narast teploty. KeD ten poriesis a rozumne usmernis prudenie, v teplotach musia byt minimalne rozdiely.

Typujem, podla otacok, ze mas BOX na CPU, tam by pomohol Windtunel, inak nasava fan aj teply vzduch, ktory sam vyfukuje.
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

Bolo by dobre dat jeden vetrak dopredu, jeden dozadu, pripadne aj do bocnice (ja ho mam tak aby ofukoval grafu aj cipset a na nich mam len pasivy). A ked ich mas tak vela tak ich staci dat na polovicne otacky a je to celkom ucinne a tiche.

Inak s tym prachom: ked nemas kryty tak sa ti ten prach len usadza ale ked mas dobry prietok vzduchu tak v podstate vacsinu prachu ti zas vyfukne von.
Používateľov profilový obrázok
Hrobar
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Ut 25. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Zpadákov:D P.B.

Príspevok od používateľa Hrobar »

Alebo ak mas trochu viac prachov tak rovno poriad nejakeho vodnika a mas pokoj s hlukom aj teplotou.
Punk's not dead!!!!
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

Hrobar napísal:Alebo ak mas trochu viac prachov tak rovno poriad nejakeho vodnika a mas pokoj s hlukom aj teplotou.
no neviem, ale tichy vodnik stoji mailand a zabera vela miesta...
ja vidim idealne pouzit dobru skrinu s namakanym airflow (antec p180) a netaktovanu zostavu uchladis mozno aj pasivne..
Používateľov profilový obrázok
Hrobar
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Ut 25. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Zpadákov:D P.B.

Príspevok od používateľa Hrobar »

NO pasivne jo ale vies ake ma rozmery to by zase chcelo kvalitnu a velku case. Inak dobry napad :!:
Punk's not dead!!!!

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"