Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Ches robit biznis s tou "firmou" ? xD to su daky dvaja bratia ... rodinna firma

Mozes napisat Marekovi aj sem ... to je jeho personal email adress ... tiez aj paypal ucet marekwidomski@gmail.com xD
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa GABO »

Hej v podstate majú nejaké veci, čo bežne nedostať a zídu sa aj pre osobnú potrebu + ma zaujíma to nylonové "Bitfenix" flexo...
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
sqbo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1033
Dátum registrácie: Po 19. Apr, 2010, 14:23
Bydlisko: Košice

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa sqbo »

Sky napísal:skoda ze to p-ecko tam nema cennik...
Plexi mozes rezat aj "skalpelom" - ono je to taky "noz", spravi to ryhu a potom sa to zlomi podla nej
od 0:57


Este mi tak napadlo, takyto power button (antivandal switch) by tam nemusel vyzerat zle
Obrázok
PV6 uplne dolu, len neviem aka velka je ta priehlbina okolo toho buttonu a aka velka "diera" (na skrinke) ci by tam sadol. Modry najdes aj tu na slovensku, ale biely som nevidel este... jedine z ebayu.
Cauko ty si aj nieco riesil s tymi tlacitkami ? Mne sa velmi paci to tretie v stlpci P3 (cierno modre)
Keby si objednaval alebo nieco tak sa ozvi . .
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Sky »

cau, ano, ale bral som PV6 modry, mali ho v shope odkial som kupoval este ine veci tak som si ho tam hodil do kosika...
Cierny ma Gabo http://www.tichepc.sk/Phobya-Vandal-19m ... =001017014 alebo potom asi len z ebayu, napr. http://www.ebay.co.uk/itm/Matt-Black-sw ... _483wt_972 inde na slovensku som len tie strieborne videl.
Naposledy upravil/-a Sky v Št 16. Aug, 2012, 19:23, upravené celkom 1 krát.
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Nie, nebudem tlacitka objednavat lebo ich nemam kde dat a tiez nepotrebujem ich. Navyse som uz objednaval ine veci ...

Preco sa na to pytas ? vsak si Kosican nie, objednaj si a chod si po to osobne. Keby som ja bol Kosican, u Gaba som pravidelne ako na hodiny klavira.


Mensi update, skor news...

Vybavil som si lakovanie skrinky v lakovni Mercedes-Benz :D
No este pred tym musim urobit nevyhnutne upravy skrinky ... vedenie kablov. Lebo momentalne sa daju kable viest popred dosku.
No este mi nedosla priama bruska ... a plexi som este nezohnal ... no maju len doprava drahsia ako plexi same.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
sqbo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1033
Dátum registrácie: Po 19. Apr, 2010, 14:23
Bydlisko: Košice

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa sqbo »

Sky napísal:http://www.ebay.co.uk/itm/Matt-Black-sw ... _483wt_972 inde na slovoensku som len tie strieborne videl.

Velky respekt za tento odkaz !!!! Diik
Používateľov profilový obrázok
Martin_RAZER_SVK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 888
Dátum registrácie: Po 06. Aug, 2012, 20:24
Bydlisko: Lazy pod Makytou

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Martin_RAZER_SVK »

Vybavil som si lakovanie skrinky v lakovni Mercedes-Benz :D
Heskyyyyyyyy :D dúfam že nechceš použiť originál striebornú farbu od mercedesa :D kamoš mal tu česť pracovať na výrobe korby pre nákladný medak, išlo o výstavný kus ktorý sa používa na autosalónoch a striekali to farbou od mercedesu ktorá sa teraz používa napríklad na SLS alebo G ak si dobre pamätám tak cena bola niekde medzi 10000-15000 SK za 1kg balenie
CPU i5 4670k 4.2GHz,MB MSI Z87 MPOWER, RAM2x4GB KINGSTON HyperX Performance 2400Mhz Cl11 ,GPU Asus EHD5870+EK FC5870,D5 + Alphacool TOP, EK Supreme HF, 2x480 Alphacool Nexxxos UT60/XT45, case CM HAF X,PSU Seasonic x-650
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

No ... ked som sa pytal na pribliznu cenu nastreku, tak skrinku velkostou prirovnali ku dveram auta a strelili cenu 400€ :D sanka mi padla...

Ale kedze sestrin frajer predava mercedes a kia auta, budem to mat zrejme zadarmo xD ale nechcem ziadnu drahu farbu, stacilo by mi keby sa to co najviac podobalo na farbu exterieru.

kua tak priplatim 11 zlotych za kuriera DPD a oni to poslu Polskou postou ... skrutky z polska do pi s poliakmi!
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Ten otlacok plexiskla sa mi podarilo zmazat .. no este trosku pod ostrym uhlom a svetle trosku vidno no uz to nieje take vyrazne ako to bolo...

Prave nemam k dispozicii fotak tak len z mobilu ale myslim ze aspon trochu budete vidiet ten rozdiel
Prva foto je pred cistenim a dalsie po

Obrázok
Obrázok
Obrázok

Pouzil som na to cistiaci roztok na obrazovky a mikrovlaknovu utierku


Lol cena dopravy v tom polskom shope cez Polsku postu sa zvysila z 1.72€ na 8.59€ ... to asi len pre zahranicnych lebo ked som sa odhlasil uz zas bolo 7 zlotych


Skrutky prisli aj vsetko ostatne od Poliaka ...

Vyzeraju pekne, no velmi farbia ... len co som zaskrutkoval styri skrutky a matice som mal cierne prsty ale to asi je normalne pri farebnych skrutkach ...
Co ma sklamalo, ze tie driaky kablov niesu z ocele ale si z plastu ... http://www.modding.bit-tech.pl/product. ... roduct=218 na obrazku to vyzeralo tak lesklo ... ako kov. To "P" v nazve znamena asi plastic, ze ?

Tak dake lepsie foto plexi uz s novymi skrutkami ... je to ovela krajsie no este musim dovrtat nove diery v plexi lebo nesedia skrutky

Obrázok

Obrázok
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Nazdar chlopi!

Chcel by som sa opytat na jeden problem so zahmlievanim PVC hadic ... ti co maju skusenosti s vodnikom asi budu vediet o com hovorim ...
hovori sa o tom aj v tomto videu http://www.youtube.com/watch?v=OxblWYac ... ture=g-u-u

Ide o ciste bezfarebne hadice, ktore casom alebo za par dni sa akoby zanesu a uz niesu priehladne. Viete o co ide a co to sposobuje ? pripadne akoby sa dalo tomu zabranit ...

Tiez aj u mna ten isty problem ... ja ze je uz destilka taka kalna ale po vyprazdneni okruhu som zistil ze to hadice ... cistim okruh pre pouzitie inej kvapaliny.

Tam vo videu spomina aj to, ze kedysi pouzival Feser UV red kvapalinu no vsetky casti vodnika vymenil az na radiatori. A po vymene kvapaliny na bielu sa mu hadice zafarbili na ruzovo cize kombinacia cervenej a bielej.


Mate daky tip, ako tomu zabranit alebo to obmedzit ? ja som pouzival tiez Feser ale UV black (v skutocnosti tmavo fialova).

Vcera vecer som menil destilku aj riadne som vyplachol expu a preplachol som trochu radiator znova.


Tak ak Vas napadne nieco co by pomohlo, piste. Pripadne ci ste uz nieco taketo riesili.


Brusku uz mam ... teraz uz len prist na to ako sa na nu montuje ten ohybny hriadel a nastavce :D
A dnes si idem vybrat aj farbu plexi ... maju biely opal, ze je to taka ako do siva farba ... pieskova, no tato je z casti priesvotna no nepriehladna.
a maju aj cisto bielu tusim signal white sa vola ... a ta je uplne nepriesvitna a nepriehladna ...
chcem to podsvietit LEDkami cize musi byt aspon trochu priesvitna len to ze neviem aku presne farbu ma ten biely opal.

Vybral som uz aj plexi ... farba mliecna ... ale fakt ako mlieko nie ako cista biela farba pretoze ta uplne biela bola nepriesvitna.
Je to nieco ako cista biela zmixovana s cirou ... cize priehladna no stale biela

Nieco medzi tymito prvymi dvomi alebo skor ku tej druhej ...
Prva je
PLEXIGLAS truLED White WH14
druha PLEXIGLAS SATINICE White WH02 SC
Obrázok

No ta co sa mi pacila mala cislo tusim 9260 no nenasiel som obrazok ...

Co poviete ?
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Tak vatcsinu veci potrebnych na prerabku mam ... take zakladne veci som uz nahradil novymi ako napr. nove ventilacne zaslepky do PCI pozicii, thumb skrutky, prachove filtre na vsetky intake fany, len provizorne pripevneny jeden biely LED pasik a pridane dalsie cierne skrutky na ventilatori a niektore 5.25" pozicie ...
Tiez HDD som dal do 5.25" pozicie a odvibroval som ho cez vibration killera od ZoranaICS teda aspon myslim ze to on vyraba ...
Tam dole sa mi trochu zahrieval a obcas som ho musel aj posunut lebo hrkotal no teraz je vsetko OK.


Zial bocnicu kde je okno sa neda nasadit lebo skrutky a prachove filtre zobrali aj to malo miesta ktore tam bolo aj bez nich ... no pri najblizsej prerabke to urcite dam doporiadku. Plexi je prichytene sroubami a maticami. Ale v poho by drzalo pevne aj bez matic xD no nieje uplne dotlacene na bocnicu lebo montazne diery moc nesedia ... niektore su mimo tak 1-2mm co je hodne. Ale dako som ho natlacil na srouby bez poskodenia.

LEDky svietia tak akurat, aj pri priamom pohlade do skrinky ma neoslepia a nemusim mat zapnutu nocnu lampu. tento konkretny LED pasik je od Phobya lowdensity 60cm 36x LED ... ten co ma 2x tolko na 60cm ... to musi byt riadny masaker vo vyzarovani svetla.

Ten cierny len polozeny 120 ventilator tam musi byt, zial neviem ho inam dat ... je to moj starsi ale stale velmi dobry a pomerne tichy ventilator Yate Loon 1000ot. verzia. No po prerabke tam pojde priamo popod grafiku Noctua NF-B9. A mozno ho oblepim nepriehladnym plexi ... len po okrajoch aby som ho nemusel striekat a nestratil zaruku.


No a tu su fotky ... niesu prave najkvalitnejsie no ake som mohol, take postnem ... fotene fotakom asi 14mpixel

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok


Tu na fore zrejme malokoho zaujima PC modding vzhladom na prejaveny resp. takmer ziadny zaujem na podielani sa na tomto projekte. Viem, ze by takmer kazdy chcel vidiet uz hotovu skrinku ... no cesta je velmi dlha a trnista. A nechcel som aby to tak bolo, chcel som aby sa aj clenovia fora trochu zapajali a ukazali aku maju fantaziu. Nie ze by som ja nemal, ale nerobim to len pre svoje potesenie ale aj prispiet hodnotnejsim obsahom na toto forum cize pre Vas to robim.
Na zaver sa chcem podakovat za podporu a pomoc, rady od clena fora Sky, ktory mi velmi pomohol a poradil :)
Taktiez Gabvi za spolupracu pri zabezpecovani veci potrebnych na modding.


Pokracovat budem zrejme na buduci tyzden ... mozno aj cez tyzden ak sa trochu ochladi ... pod 30C v tieni alebo az cez vikend. Caka ma rezanie otvorov pre vedenie kablov a potom striekanie skrinky ... cize velke veci. A snad sa dockam aj plexi ... a to bude botka za velkymi upravami.

So stay tuned for more!
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Sky »

Na tom plexi su uz tie skrutky od Mareka (z bit-techu)?
V predchadzajucom prispevku co si este doplnal to plexi tak to druhe vyzera dobre.
Na striekanie sa uz tesim :)
btw, tie diery na mb trayi budes tmelit, das cez ne nieco, ci nechas ich tak?
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa Brandoo »

Hej z bit-techu ... je to taka matna cierna farba a po zaskrutkovani mam cierne prsty ... len aby si vedel.
Nie dake take plexi chcem zohnat ... aby to pekne ziarilo ... neviem ako to po slovensky povedat ... po anglicky viem ... glowing effect.

A kedze som nezohnal ziadne gumicky ani nic cim by som to vyplnil, tak to necham tak ako to vyrezem a odrusim ... cize caka ma mravcia praca ... lebo tie hrany musia byt oble a rovnomerne po celej dlzke to urobit to nieje jednoduche. na 100% by to vedel len daky stroj urobit ...
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa dexterav »

2 brandoo je to pekné :cool:
btw nechci vidieť moje PC :D
ja som rád ked mám čas to pustiť a nie ešte sa hrajkať z káblikmi takže tak čo sa mňa a modingu týka :red:
vrcholom umenia u mňa sú káble čo sa nemotajú do vetroňov
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8163
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Re: Silverstone Temjin TJ07-BW projekt

Príspevok od používateľa ericc64 »

Mas to pekne :)

Ale mne tam tie skarede hnede Noctua fany uplne spatia a nepomaha im ani ten prachovy filter ... A dufam ze ta 120x120 fan co fuka na grafiku pojde tiez prec , lebo ten je tam uplne od veci :rolleyes:
Delid CPU --- AM5 / 1700

MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ??? SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE: Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 VGA: ??? RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 10x ARCTIC P12 PWM PST CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter[/spoiler]

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"