Apple iphone 5

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa LordKJ »

no ale hovorite, prave si to dorazil
v podobe bakelitovych HTC,Nokie alebo inych podradnych znaciek.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

GG.Pepe napísal: (buduci majitelia) Vam tiez nehovorime ake mate shity v podobe bakelitovych HTC,Nokie alebo inych podradnych
:facepalm:
diplomaticky si nam to vlastne teraz povedal :-) ..a ano..internet je plny toho, ze je lepsie to co "niekto ma doma, ako to co ma sused" .. ked to ludi bavi neche sa hadaju..

niekto si len proste vyjadri svoj nazor a ide dalej
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa insomniac »

heh ale vám dali. nano simku u nás v tom vami opisovanom zapadákove a chudákove nežoženiete. sťažujte sa u apple

ale súhlasím s hulo92. doteraz som nevedel, ako vyzerá micro SIM či "nano" sim, ale ten milimeter je tam fakt hore dole :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa icefire »

Co tu splietas o nano SIM? Ked bude predaj aktualny, operator si prisposobi moznost dodania tejto SIM. Samozrejme okrem uzasneho o2, to zaostava za opicami uz pekne dlho a maju LEN orezavacky.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa hulo92 »

anooooo, takisto jak orange ktory ma poslali slusne do prdele ked som ich o nu ziadal
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7976
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa CageJ »

icefire napísal:Co tu splietas o nano SIM? Ked bude predaj aktualny, operator si prisposobi moznost dodania tejto SIM. Samozrejme okrem uzasneho o2, to zaostava za opicami uz pekne dlho a maju LEN orezavacky.
Co splietas?
Mas uplne jedno ci to orezuju alebo nie.. okrem toho su to nizsie naklady.. orezes na microSIM a pohoda a mozes aj doma podla podkladov..ale NanoSIM bude musiet DODAVAT aj O2 ak bude iPhone 5 predavat.. ten orezat nejde...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Snake »

GG.Pepe napísal:...
ty sa uvedom čo píšeš, lebo píšeš to čo ostatní ale v ružovom :rolleyes:





.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa Papek »

Neviem, co sa tu tolko vzrusujete okolo jednej karty. Posledne sa za nu priplacalo tusim 9 € v Orange a robili to na pockanie. Takze ak by som nieco posral pri strihani, tak tam zbehnem a obratom mi daju novu. Mam taky pocit, ze nebyt iP4, tak doteraz mame klasicke simky. Ale kto chce psa bit, palicu si najde, ze? O necely tyzden sa zacne predavat novy iPhone, iste vyjde kopa recenzii a spolu aj s tym kopa pokusov o prerobenie micro->nano sim. Rozdiel v hrubke je 0,09 mm, co sa podla mna da hravo zvladnut jemnym zbrusenim, proste nano sim je iba kovovy cip bez plastovej casti. V tomto som trochu cakal pokrok, ako iba odstranovanie nadbytocneho plastu.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa HellAngel »

ja by som dal Nano vsade do vsetkych fonov, alebo aspon micro. Skutocne hadat sa tu o SIm karte je trochu :facepalm:
kazdy operator ktory bude i5 predavat Vam ju aj doda. Alebo by predavali telefony a neboli by do toho SIMky? je mozne ze nejaky operator zaspi na vavrinoch, ale isto tu nemozme hovorit glabolane ze nebude do toho co strcit. A ako pise papek, do tyzdna po vydani tu mame xy navod ako na to...

g.g pepe: dakujeme za mudrost sveta, neviem ci si sa prebudil len teraz, ale je rok 2012, a bakelit sa pouzival pred 20 rokmi na trabace, tak dobre ranko. vacsinu co si vymenoval pouziva kovove telo alebo tvrde plasty.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
diZZy
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 801
Dátum registrácie: Ut 31. Mar, 2009, 19:08
Bydlisko: Nitra P. háje

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa diZZy »

Papek napísal:Posledne sa za nu priplacalo tusim 9 € v Orange a robili to na pockanie.
v telecome ich menia zdarma... tiez na pockanie
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa HellAngel »

preco apple nema cas na inovacie? lebo mrha financie na absurdne zaloby:
http://www.zive.sk/apple-zazaloval-pols ... fault.aspx
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa glirpi »

Zacinam mat pocit, ze toto robia naschval. Reklama absolutne zadarmo v radiach (pocul som prvy krat), na roznych portaloch atd, atd.. po celom svete.
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa hulo92 »

insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa insomniac »

k tej žalobe A.pl. toto je čistý debilizmus už. apple pokiaľ viem sa vyslovuje "epl" takže neviem, čo riešia.
ale topiaci sa aj slamky chytí, no nie? kurnik, teraz kebyže si regnem doménu ajfoun.sk, tak ma idú žalovať?

nemám slov ... čistý debilizmus. úbohosť. už len kvôli tomuto by som tú debilitu zakúpením nejakého ich produktu nepodporil

(jo a to logo spoločnosti vlastniacej tú doménu sa fakt podobá na logo apple :hysterical: tak určiteeeeee apple zase raz zabilo ...)

Obrázok

// ajhľa, niekto ma predbehol - http://www.ajfoun.sk - tak rýchlo apple treba konať, šup šup ... :facepalm:

// a jeden vynikajúci koment z diskucie na lživé.sk:

"Ludia kupuju Samsung, lebo bolo sudom dokazane, ze je ako iPhone, a je lacnejsi :P" :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
diZZy
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 801
Dátum registrácie: Ut 31. Mar, 2009, 19:08
Bydlisko: Nitra P. háje

Re: Apple iphone 5

Príspevok od používateľa diZZy »

hej samsung je ako apple :D hlavne sa podoba to plastove telo co nedosadaju zadne kryty
mal som raz samsung a ako sa hovori nikdy viac :cool:

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"