The Elder Scrolls IV: Oblivion - OUT!!!

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Voloda737
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 83
Dátum registrácie: Št 28. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: S*K*L*

Príspevok od používateľa Voloda737 »

_wizik_ napísal:no akurat som tu cestinu dostahoval, dal som ju instalovat a hen co to spravy...nechapem preco...

click here!
BuD rad, ze Ti ta cestina nejde... lebo mne ide - to nie je cestina, ale HROZA!!! :E Taky nekvalitny preklad som este nevidel - to nejaky "sikovny prekladatel" nahadzal vsetky texty do Translatoru a neupravene to dal do hry. Niekto chcel byt prvy s prekladom - na ukor kvality, toje vsetko. Myslim, ze je to lepsie ako nic, ale KOPEC textov tam vobec nedava zmysel... Ja si radsej pockam na normalnu slovencinu (cestinu). Inak super gameska!!!!!!! Uz sa nemozem dockat na NORMaLNY preklad! scool:
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

ja stary pusher .... :D
- konecne tu mame oficialny PATCH s verziou 1.1.511 :wink:
Stiahnut sa da tu : http://www.elderscrolls.com/downloads/u ... atches.htm
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa barco »

no ta cestina je proste len vyjmuty text z hry a prelozeny f tlansratore :D stary cesky prekladatelia si porste urobili haluz. ale pre tie lamy, co nevedia po anglicky staci aj toto.
Používateľov profilový obrázok
Ciciak
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ut 10. Jan, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa Ciciak »

Potrebujem poradit s jednou ulohou za faiters guild(cech bojovnikov)
Potrebujem najst 5xektoplasma-alebo tak nejak, aby mi margaret dala pracu pre takych troch tipkov.
Vobec neviem kde mam hladat dalsie 4 lebo 1 som uz kupil, ale ostatne? :?
Amd 64 3000+ Veniece (2400MHz)
Asus AN8-E
ATI Sapphire x800 GTO 256MB
DDR 1GB
Fortron 400W
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

/ treba si najst nejaku cave kde je vela duchov a pozabijat ich :wink:
Robben´s Glen Cave

inak 4 ektoplazmy si vies kupit aj v imperial city - market district ... :)
s pozdravom, crux.
Warrax
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 642
Dátum registrácie: So 25. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava - Dúbravka

Príspevok od používateľa Warrax »

Hmm, skusal som to niekolko krat zacat hrat, ale... popravde, som sklamany. Nedostal som sa ani na level 2. Z elder scrolls 2 daggerfall som bol mimo a hraval som to ako manik. Z morrowindu som nebol az tak nadseny, ale ta grafika ma dostala.
Ale u Obliviona, neviem preco, proste ma to nebavi. Hra mi pripada tak nudna a fadna. Grafika sa mi vobec nepaci (a to mam maxnute detaily a dokonca aj mody co ju este o kus vylepsuju). Je to cudne, ale z Morrowinda mam ovela lepsi vizualny zazitok (samozrejme po nainstalovani vylepsenych textur).
Tak neviem... asi nejaky cas este pockam, kym na to vyjdu poriadne mody, ale mam taky pocit, ze ani tie to nezachrania.
To je dan za to, ze Bethesda chce nahrabat co najviac a robi hry na herne konzoly.
Vzivote som sa viac netesil na nejaku hru, vyvoj som sledoval skoro rok a pol, dokonca som si hlavne kvoli nej upgradol pocitac. Hoci je to kus programatorsky dobre odvedenej prace, nieco ma na tej hre tak odpudzuje, ze ju ani nedokazem zacat hrat. Nezachranilo to ani niekolko-hodinove usilie stahovania modov... ktore sice eliminovalu znacnu cast veci, co mi vadili, ale stale nie dostatok na to, aby ma to zacalo bavit a pocitil som tu tuzbu hrat ako pri predoslych seriach. tak toto ma fakt dostalo :-(
Warrax
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 642
Dátum registrácie: So 25. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava - Dúbravka

Príspevok od používateľa Warrax »

Nad tym som tiez rozmyslal, ale ked som vyskusal Shadowbane a hral ho 3 mesiace vkuse, zistil som, ze to nebude hlavny problem. :-)
Shadowbane je pritom free online RPG hra z roku 2002 zo zastaralou grafikou, pritom za posledne 2 roky ma ziadna hra tak nedostala.
Oblivion je najnovsia, najocenovanejsia RPG hra, z "uzasnou" grafikou z roku 2006 a kopou moznosti... a nedokaze ma zabavit ani na 30 minut.
No nic, budem musiet asi pockat na tie mody. :-) Tych 25 co som zatial pouzil, nestacilo.
Používateľov profilový obrázok
abcd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Št 20. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Cífer

Príspevok od používateľa abcd »

Tak co uz niekto dohral tuto fajn gamesu?Mate nainstalovany aj patch,lebo mne sa zda, ze sa mi objavuju prisery kde predtym neboli. Tak sa majte a hre zdar
Toshiba Satellite A200 1S6 (3GB RAM T7500 2,2 GHz 4MB L2)
Používateľov profilový obrázok
Fester
VIP
VIP
Príspevky: 177
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Pov. Bystrica - Trenčín (30)

Príspevok od používateľa Fester »

caute, mam problem.
Mam uz level 30 a nemozem sa pohnut Dalej v hre. Skysol som na queste "Spies". Pre tych co vedia o co ide : mam zabit dve spiónky a doniest o tom dokaz do Temple District. Maju sa vecer stretnut pri Hestra rune stone pod Temple District. A oni ani za tu piiii nie a nie tam prist. :E
Ma s tym niekto skusenost? :red:
CPU : C2D E8400, MB - zatiaľ žiadna, RAM-zatiaľ žiadna,
HDD - SATA II : 640G Seagate, GPU : XpertVision 8800GT 512MB, Monitor : 22" LCD Acer AL2216Wd


Phone : SAMSUNG OMNIA II
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Používateľov profilový obrázok
HULIAK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 313
Dátum registrácie: Po 31. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Šahy (21)

Príspevok od používateľa HULIAK »

presiel to uz niekto :?: mne to pripada ako nekonecna hra :wink: ale to je len dobre...
°C2Q Q9400,4x2GB 667 DDR2,Radeon 6850 1GB DDR5,300+150GB HDD+40GB SSD,Enermax PRO82+ 625W
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

...sice som to nepresiel, ale hlavna dejova linia je pomerne kratka.
Používateľov profilový obrázok
Fester
VIP
VIP
Príspevky: 177
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Pov. Bystrica - Trenčín (30)

Príspevok od používateľa Fester »

Pouzil som prikaz "player.placeatme 00035ECC" a zobrazila sa mi jedna z dvoch spióniek, tak som ju killnul. Quest sa mi posunul Dalej a napisal mi ze mam najst este druhu spiónku. Ale tu tiez nie a nie najst. Keby bol este jeden taky podobny prikaz na zobrazenie aj tej druhej "spiesky".
Ale aj tak Dakujem :wink:
CPU : C2D E8400, MB - zatiaľ žiadna, RAM-zatiaľ žiadna,
HDD - SATA II : 640G Seagate, GPU : XpertVision 8800GT 512MB, Monitor : 22" LCD Acer AL2216Wd


Phone : SAMSUNG OMNIA II

Návrat na "Hry a problémy s nimi"