Podvod cez Packetu - poslaný iný tovar ako inzerovaný

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Podvod cez Packetu - poslaný iný tovar ako inzerovaný

Príspevok od používateľa fobos »

castelL napísal: Ne 23. Jún, 2024, 11:43 Stačí podať na pobočke a vyhne sa človek 99% problémov.
Tak to suhlasim. Ja podavam vylucne na pobocke a vyberam vylucne v Zboxe..
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10042
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Podvod cez Packetu - poslaný iný tovar ako inzerovaný

Príspevok od používateľa stiv »

Co ako dokazal? Nikde nedavas svoj obciansky, takze si mozes napisat aj Janko Hrasko ako odosielatel. Na odosielatela pri poste si tiez mozes napisat hocico..

Ja si stale idem drahsie veci cez expres kurier, poistene, zvysok vacsinou posta, iba ked niekto chce parketu.
.
Festro1991
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 303
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2023, 19:17
Bydlisko: Žilina

Re: Podvod cez Packetu - poslaný iný tovar ako inzerovaný

Príspevok od používateľa Festro1991 »

stiv napísal: Ne 23. Jún, 2024, 12:08 Co ako dokazal? Nikde nedavas svoj obciansky, takze si mozes napisat aj Janko Hrasko ako odosielatel. Na odosielatela pri poste si tiez mozes napisat hocico..

Ja si stale idem drahsie veci cez expres kurier, poistene, zvysok vacsinou posta, iba ked niekto chce parketu.
Ak týpek zaplatil kartov na mieste alebo online, čo asi pochybujem. Tak teoreticky by to mali pangle vedieť dohľadať, ak sa teda na to neviseru čo asi hej. Ale Boh vie ľudia sú dnes taký blbý že možná podal zásielku online a poštovné zaplatil kartov.

Ja mám inak tiež len dobré skúsenosti s paketov, nepodávali som zatiaľ žiadnu zásielku cez Z-Box ale za posledný mesiac 50 zásielok odoslaných 10 prijatých žiadny problém.
CPU: AMD 7800X3D GPU: Asus TUF Gaming RTX4080 MB: Asus TUF Gaming B650m-PLUS RAM: 2x16GB Kingston 6000 PSU: Asus Strix Aura 850w Gold SSD: Kingston Fury Renegade 1TB CASE: GameMax Spark Monitor: Alienware AW3432DWF
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2729
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Podvod cez Packetu - poslaný iný tovar ako inzerovaný

Príspevok od používateľa lepermessiah »

no s Packetou je to vselijake, na FB stranke "Tajny dennicek eshopistu" sa tiez rozpisal, ako mu kurier zobral baliky pre GLS a kym sa na to prislo, v depe ich rozkradli :D
Spoiler: ukázať
[NAS]: Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]: Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[Home]
[LCD]: Dell U4025QW
[Peripherals]: Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[LCD]: Dell U4320Q
[Peripherals]: Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade

Návrat na "Debata o všetkom"