Odpalene jadro na dualcore

Všetko o procesoroch vrátane ich pretaktovania...
Používateľov profilový obrázok
Ellessar
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne 12. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Ellessar »

Vies, ze najdrahsi core vyhraje s obrovskym prehladom nad najsilnejsim X2?? :P Za rovnaku cenu ma E6600, kt. vo vacsine testov nad tymto super X2 vyhra :P
Jednoducho AMD fanusici su si uz vedomi, ze nemozu porovnavat svoje vysnivane CPU s Intel Core tak aspon zavadzaju porovnavanim najdrahsieho AMD s najdrahsim Intelom a vobec im nevadi, ze neporovnavaju rovnaku cenovu kategoriu ani vykon ani pouzitie. Alebo pockajte, Intel by mal byt trestany za to, ze vyrabaju CPU za cenu od 1500Sk po 30000Sk (neurcene priamo pre servre)???


na a k topicu - neverim, ze je mozne odpalit iba jedno jadro :)
CPU: Intel Core i5-3570K; RAM: 2x4GB Kingston Hyper-X Red 1600MHz CL9; GPU: ZOTAC nVidia GeForce GTX 650Ti AMP! Edition; MB: ASRock Z77 EXTREME4; SSD: OCZ-Vertex 4 120GB HDD0,1: 2x Western Digital RE4 2x1,5TB WD1503FYYS; Zdroj: Seasonic SSR-550RM 550W 80 Plus Gold; CPU Cooler: Noctua NH-U12DX
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Príspevok od používateľa Snake »

Ellessar napísal:Vies, ze najdrahsi core vyhraje s obrovskym prehladom nad najsilnejsim X2?? :P Za rovnaku cenu ma E6600, kt. vo vacsine testov nad tymto super X2 vyhra :P
Jednoducho AMD fanusici su si uz vedomi, ze nemozu porovnavat svoje vysnivane CPU s Intel Core tak aspon zavadzaju porovnavanim najdrahsieho AMD s najdrahsim Intelom a vobec im nevadi, ze neporovnavaju rovnaku cenovu kategoriu ani vykon ani pouzitie. Alebo pockajte, Intel by mal byt trestany za to, ze vyrabaju CPU za cenu od 1500Sk po 30000Sk (neurcene priamo pre servre)???


na a k topicu - neverim, ze je mozne odpalit iba jedno jadro :)
Sam by som to lepsie nepovedal :) a tiez tomu odpalenemu jadru nejak moc neverim, keby odislo jedno, odidu obe.
crux: v biose sa daju vypnut jadra? no neviem o tom...





.

Návrat na "Procesory"