Just Cause 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Just Cause 2

Príspevok od používateľa HellAngel »

je to sranda, ale po case to zacne byt to iste, furt podobne misie , obcas iny teren. Ale vynahradza to moznost realizovat sialene napady. Napriklad ked ste vo vrtulniku a ide po vas dalsi crtulnik, proste vyskocite von zachitite sa na svojom vrtulniku lanom a ked sa ku vam priblize nepriatelsky vrtulnik tak nan skocite a obsadite ho. No proste riadne loloviny sa tam daju stvarat :D
niekedy mam ale dojem ze hra sa mi spomali a potom rychlo zrychli a potom znova spomali a takto dookola
NB: Asus ROG Strix G16
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Just Cause 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Daco z vlastnej hlavy? toto citat tak sa obzeram ci necitam recenziu (stale omielanu) :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
MaxPayne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1805
Dátum registrácie: Št 09. Júl, 2009, 23:14
Bydlisko: Zlaté Moravce

Re: Just Cause 2

Príspevok od používateľa MaxPayne »

tato hra je uplny prepadak,dlho sa na mojom disku neohriala a dovod? Trapna napodobnenina gta,graficky uplna slabota,za to hw naroky to ma velke,zle odladeny engine,a aby som musel preletiet polku krajiny pre misiu,dakujem neprosim
Spoiler: ukázať
Desktop PC
MB: MSI Z97S SLI Krait Edition
CPU: Intel Core i7 4770K @ OC 4,4 GHz - 1,23V (real 1,25V)
Cooler: Noctua NH-D15
GPU: GAINWARD GeForce GTX 1070 Phoenix @ OC 2062/9500
RAM: Kingston Savage 2x8GB KIT DDR3 1600MHz CL9
SSD/HDD: Samsung 850 EVO 250GB + Samsung 850 EVO 500GB + Ext. WD 2.5" 750GB
Sound: HiFime Sabre 9018 USB DAC + Swissonic ASM7
PSU: Super Flower SF-550P14PE Golden King
Monitor: Philips BDM4350UC
Case: Fractal Define R4 Noctua Edition (5x Noctua NF-A14 FLX + 1x Noctua NF-A14 PWM)
Mouse: A4tech Bloody R7
Keyboard: Logitech G15 v1
Gamepad: Xbox One
OS: Windows 10 Pro SK 64-bit
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Just Cause 2

Príspevok od používateľa HellAngel »

FEAR napísal:Daco z vlastnej hlavy? toto citat tak sa obzeram ci necitam recenziu (stale omielanu) :rolleyes:
recenziu som este necital :D to co som napisal su jedineplusy co ta hra ma :D
NB: Asus ROG Strix G16
ANONYM_a2

Re: Just Cause 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

preco si nemôzem zapnut generovane vlny v deme na steame?...tam to este nejde...tu jednu ficurku nvidie tam mam, ale tie generovany vlny tam vôbec nemam tu polozku :?
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Just Cause 2

Príspevok od používateľa FEAR »

MaxPayne napísal:tato hra je uplny prepadak,dlho sa na mojom disku neohriala a dovod? Trapna napodobnenina gta,graficky uplna slabota,za to hw naroky to ma velke,zle odladeny engine,a aby som musel preletiet polku krajiny pre misiu,dakujem neprosim

Snad tak tvoj nazor ...nikoli skutocnost..

Trapna napodobnenina gta - ozaj neviem co konkretne ma toto spolocne z GTA.. snad len to ze to nejaky trulo spomenul v recenzii a nevedel rozoznat ani pilotnu kabinu od kurina.

graficky uplna slabota - ako este ked niekto napise ze moc sa mu to nepaci, cakal nieco ine... budis ale uplna slabota .. komplex? ci proste treba dokopat kolko ide? .. ostava teda asi len nejaky komplex..

zle odladeny engine - :rolleyes: ta GTX260 nebude tahat donekonecna...

a aby som musel preletiet polku krajiny pre misiu,dakujem neprosim - kto tikaze ist za misiou na druhy koniec ostrova ked o par cm mas dalsiu :rolleyes:

Presne tak neni to hra pre teba pretoze jej nerozumies..
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6877
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Just Cause 2

Príspevok od používateľa stefan222 »

rozmanitost misii, trochu to lano je nereal ale prave ono robi tu hru srandovnou plnou zabavy,hlavne ked su preteky a vy natiahnete auto o most alebo ine veci, graficky sa mi velmi lubi, proste pre mna naj hra roku 2010 zatial.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
MaxPayne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1805
Dátum registrácie: Št 09. Júl, 2009, 23:14
Bydlisko: Zlaté Moravce

Re: Just Cause 2

Príspevok od používateľa MaxPayne »

Fear aky mas problem? si myslim ze kazdy cita recenzie ako ty? :D vobec som ziadnu necital a hru som hral na 5870 vapor-x a ked ti poviem ze to trhalo miestami tak si za tym stojim,boli tam velke prepady miestami na to aku to ma grafiku,zle optimalizovany engine a ak tato hra nemame nieco spolocne s GTA tak bud som uz uplny magor alebo ty si asi tak nadseny s tejto hry,ze nedas na nu dopustit,dalsie problemy mas? sem s nimi mam rad takych ako si ty :rofl:
Spoiler: ukázať
Desktop PC
MB: MSI Z97S SLI Krait Edition
CPU: Intel Core i7 4770K @ OC 4,4 GHz - 1,23V (real 1,25V)
Cooler: Noctua NH-D15
GPU: GAINWARD GeForce GTX 1070 Phoenix @ OC 2062/9500
RAM: Kingston Savage 2x8GB KIT DDR3 1600MHz CL9
SSD/HDD: Samsung 850 EVO 250GB + Samsung 850 EVO 500GB + Ext. WD 2.5" 750GB
Sound: HiFime Sabre 9018 USB DAC + Swissonic ASM7
PSU: Super Flower SF-550P14PE Golden King
Monitor: Philips BDM4350UC
Case: Fractal Define R4 Noctua Edition (5x Noctua NF-A14 FLX + 1x Noctua NF-A14 PWM)
Mouse: A4tech Bloody R7
Keyboard: Logitech G15 v1
Gamepad: Xbox One
OS: Windows 10 Pro SK 64-bit
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Just Cause 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Na uvod.. kedze si sa tak rychlo ponahlal napisat dalsiu somarinu a nevsimol si si ze uz spajas veci ktore nesmerovali na teba ale chapem to, rychlo proste nieco musis napisat , to ze to tebe seka na 5870 neznamena ze je to zle optimalizovane.

Teraz mi mozes menovat tie spolocne veci z GTA...

a dalsi problem nemam ..lebo nemal som ziadny ,,

zaverom k Tebe - odpovedal si si vo vastnom poste.. a preco .. lebo nechapes co si napisal ... lebo podla teba JA som nadseny z tej hry a podla teba JE ta hra prepadak ... a TAK to PROSTE JE lebo to SI POVEDAL TY... a preto 10 tisice ludi jednoducho na to iny azor mat nemozu pretoze MaxPayne zo Zlatych Moraviec povedal ze je to prepadak ... tak zi vo svojom svete ... a maj nadalej rad takych ludi ako som ja ... co maju iny nazor ako Ty..


mozes zbuchat dalsiu provokaciu .. no uz na teba nereagujem ,,,
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Just Cause 2

Príspevok od používateľa HellAngel »

ku tomu ze sa to podoba ku GTA sa priklanam aj ja. Nieje to kopia, ale seria GTA zapocala free behanie po krajine, s moznostou si ukradnut auto, lietadlo... zabijat ludi. Podla mna to myslel ze toto to ma spolocne, nie namet hry ako takej.
Hra mi sice neseka, ale obcas sa tak trhne, je to proste narocna hra na HW.
Grafika je podla mna pekna, keby ju srpavili este vymakanejsiou tak by sme si ju uz asi nezahrali ani na i7 s 5970.
co sa tzka tych misii ze su daleko, po chvili hrania sa v black markete objavi moznost sa nehat vysadit na tebou zvolene miesto, takze ziadne dlhe prelety, ani jazda autom neni nutna.

podla mna je to v pohode hra, cista arkadovka, ziadny real, proste fun game ako sa patri

inac pre zaujmavost:
http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry ... pu?start=4" onclick="window.open(this.href);return false;
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8602
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Just Cause 2

Príspevok od používateľa shiro »

MaxPayne napísal:Trapna napodobnenina gta,
Omyl, GTA je trapna napodobenina JC2.
takisto ako je C&C trapna napodobenina Dune 2000
Takisto ako je quake trapna napodobenina Dooma
...nekecaj aspon somariny, rovnaky je tak maximalne herny princip, pretoze hier ala gta mas milion.
MaxPayne napísal:graficky uplna slabota,
to asi hras hry ktore pre beznych smrtelnikov este neboli vyrobene - z buducnosti. neviem co je na tom graficky zle? Ano, ma to par rozmazlych textur, ale tie ma aj crysis.
MaxPayne napísal:za to hw naroky to ma velke,
ako kazda nova hra. co si cakal?
MaxPayne napísal:zle odladeny engine,
ak myslis tie prepady fps, to robi aj mne. vypni si vsync, prestane to. ta hra ma s nim nejaky problem. vzhladom na to , kolko je tam objektov a aka velka je tam krajina to bezi este hooodne dobre
MaxPayne napísal:a aby som musel preletiet polku krajiny pre misiu,dakujem neprosim
kde mas s tymto problem? kym tam doletis, tak spravis zopar postrannych misii (ak lietas za dejovymi misiami) a aspon si nakotis nejake naboje a $$. Nikto ta nenuti nikam lietat, da sa tam cez black market aj rovno skakat hocikam.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Just Cause 2

Príspevok od používateľa HellAngel »

Shiro: ak ma pamet neklame tak GTA robilo seriu s moznostou volneho pohybu a vsetkych tych veciciek ako prva. Zacali to robit v 2D neskor presli na 3D. MOzem povedat ze prve GTA v 3d GTA III bola totalna pecka. v ostatnych seriach bolo potom viacej moznosti s cim behat, s cim strielat a zacali brat aj napady z inych hier. Ale otcom tohoto zanru je GTA :D
inak vsetko suhlas ;)
NB: Asus ROG Strix G16
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Just Cause 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Shiro - :good: .. ale to mas tak miesto toho aby predlozil padne argumenty tak vytlaci zoseba totalne nezmysli .. ved pacit sa mu to nemusi ale ... potreboval svet presvedcit o tom ze je to :shit:
Používateľov profilový obrázok
MaxPayne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1805
Dátum registrácie: Št 09. Júl, 2009, 23:14
Bydlisko: Zlaté Moravce

Re: Just Cause 2

Príspevok od používateľa MaxPayne »

Fear, Fear, Fear, mas strach? Na co ti pisar argumenty,ked ti ich napisal Hell a to co napisal Shiro s tym,ze JC tu bolo skor ako GTA tak dovi.dopo na take prispevky nereagujem, vidim ze tebe staci keby mas 2 palicky oproti a gulocku v strede a si z hry nadseny, v sync som mal vypnuty pri 5870HD ale vsak tvrd si svoje.
Spoiler: ukázať
Desktop PC
MB: MSI Z97S SLI Krait Edition
CPU: Intel Core i7 4770K @ OC 4,4 GHz - 1,23V (real 1,25V)
Cooler: Noctua NH-D15
GPU: GAINWARD GeForce GTX 1070 Phoenix @ OC 2062/9500
RAM: Kingston Savage 2x8GB KIT DDR3 1600MHz CL9
SSD/HDD: Samsung 850 EVO 250GB + Samsung 850 EVO 500GB + Ext. WD 2.5" 750GB
Sound: HiFime Sabre 9018 USB DAC + Swissonic ASM7
PSU: Super Flower SF-550P14PE Golden King
Monitor: Philips BDM4350UC
Case: Fractal Define R4 Noctua Edition (5x Noctua NF-A14 FLX + 1x Noctua NF-A14 PWM)
Mouse: A4tech Bloody R7
Keyboard: Logitech G15 v1
Gamepad: Xbox One
OS: Windows 10 Pro SK 64-bit
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6877
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Just Cause 2

Príspevok od používateľa stefan222 »

mna na gtx280 SOC ide velmi v pohode, aj ked nedrazdim ju na viac ako 1440x1050, kazdemu sa paci niec ine tak zbytocne si tu kakate do huby. maxpayne skus iny catalyst, inac nove hry s novymi grafikami mali vzdy neake neresti, skus pockat na novy catalyst ak starsi nepomoze ale rozhodne by som tu hru nemazal, velmi vela v sebe skryva len treba zapojit fantaziu ;)
hry- ps5
doma-HP probook

Návrat na "Hry a problémy s nimi"