Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Brandoo »

lol brokovnica a vybusna municia je riadny katapult :D to jedneho som vystrelil asi tri naboje a ho katapultovalo do vysky asi 20m kludne sa mohol zrazit s vrtulnikom :D

Neveril som ze to dokaze aj na dialku nieco zasiahnut no padali ako hrusky :D
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa FEAR »

no tie 64 su ozaj .. a tak som sa na ne tesil .. no take metro je totalne nehratelne .. tie plnky v chodbach de sa medzi vlastymi neda pohybovat .. clovek sa ide skryt za roh tak ma smolu bud sa tam pre cuciacich neda dostat alebo ked tam uz clovek je tah ho vytlacia a zas len dead .. naposledy som tam mal take nervy ked sme hrali u vas ze .. bol som v chodbe na cele ked zrazu priletel granat tak asi jediny som sa tam v chodbe otocil a snazil sa ujst no ale predomnou hlupe stado oviec kere vobec nezajima ze pod nohami im svieti granat a tak ja sam a domna sa tlaci asi 6 ludi samozrejme ze som tam z niekolkymi deblimy zdochol stych co ostali ma niekto dvihol no a vtedy kedze bol TK zapnuty som ich tam prisam bohu roz.bal sesckych od jedu ... pak uz bol kick ..

neda sa to hrat.. jak stado oviec ..
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

ja 64 nehrávam vôbec: jednak mi to nezvláda komp a jednak je to totálne nehrateľné + metro je taký shit, že to nehrám ani pri 32 ľuďoch... inak mapy celkovo nič moc, páčia sa mi asi iba 4
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa faugusztin »

Brandoo napísal:lol brokovnica a vybusna municia je riadny katapult :D to jedneho som vystrelil asi tri naboje a ho katapultovalo do vysky asi 20m kludne sa mohol zrazit s vrtulnikom :D
Mi hovor o lietajucich ludoch. Ja som vcera drvil MAV-ko (to je to lietajuce nieco) a oznacoval cely nepriatelsky team (za cca 5 map so zvysenym poctom ticketov som spravil 98 surveilance ribbonov, takze asi mas predstavu ake kvantum ludi som oznacoval :D). Samozrejme vacsinou normalka, clovek oznacuje a oznacuje, no ale obcas len vidis ako leti krizom mrtvola, v pohode cez 2-3 budovy niekedy :D.
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Brandoo »

:rofl:

To ze ked niekoho zasiahne granat alebo raketa a lieta vzduchom tak to este hej. Ale aby preletel ponad celu budovu ... tak to je dost prehnane.

Ze s tym MAV sa da aj zabijat :D ze s tym narazi do nepriatela ... alebo sundavat s tym tanky alebo vrtulniky + C4 samozrejme



Toto je pecka ... len si to lieta, killuje a nepriatel nechape :D

Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
Pingu1nSVK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Pi 18. Nov, 2011, 15:12
Bydlisko: Vlčany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Pingu1nSVK »

Ako to, že mne MAV-om killovať nešlo???
Spoiler: ukázať
PC: Doska: Asus M4A88T-M
CPU: AMD Athlon II x4 640 3,00GHz
GPU: Gigabyte Radeon HD 5850 1GB GDDR5
HDD: Western Digital Caviar Black 500GB
RAM: Kingston 8GB DDR3
Zdroj: Fotron 650W
Monitor: Samsung SyncMaster 2243nw
Myš: Razer Imperator Expert Ergonomic Gaming Mouse (2012 Edition)
Klávesnica: Roccat Arvo Compact Gaming Keyboard
Podložka: SteelSeries QcK heavy

Battlelog:Pingu1nSVK
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

este aj tie hlasky maju pekne nedotiahnute. ozivujem spoluhraca a ja zakricim Dieeee Motherfucker :hysterical: alebo tukam Qckom na enemyho a ten akurat skape, na mrtvolu krici enemy spoted :D
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Brandoo »

Musis vediet ... musi to mat rychlost a priamo do nepriatela do trupu najlepsie.
hulo92 napísal:este aj tie hlasky maju pekne nedotiahnute. ozivujem spoluhraca a ja zakricim Dieeee Motherfucker :hysterical: alebo tukam Qckom na enemyho a ten akurat skape, na mrtvolu krici enemy spoted :D
:laugh: :D :rofl: :hysterical:
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
Pini
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 623
Dátum registrácie: St 17. Aug, 2011, 20:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Pini »

jj tie hlasky su dobre to pocujem :D , napr ked skapem este tak pocujem " ama medic , i can fix you up " pritom ma nikto neozivi ani medic neni nablizku ziadny :D ... ale to " die mutherfucker " je najlepsie :cool:
Spoiler: ukázať
MB:ASROCK B450m Pro4 ,CPU: Ryzen 5600X VGA:Asus Dual 2080Super , RAM:Patriot 2x8gb 3000Mhz , ZDROJ: Seasonic G-550 CASE: NZXT h500 HDD : Seagate 2TB, SSD:Samsung 960 evo 250 gb SSD2:Kingston a400 480gb Mys: Logitech g305 , steelseries Quick Klavesnica: Logitech G11 Monitor: Dell S2721DGFA
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Sky »

ktore sa daju este ozivit tak to hovori takmer na vsetky, ale ked ozivijes niekoho a krici "die die" tak to ma pobavi vzdy :-D
mav-om mam 5killov, sa neviem poriadne trafit donho :D
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Armi napísal:keby sa tu nasli nejaky odbornici :) od startu BF3 a vlastne aj pocas bety ale vyraznejsie to bolo od livu, riesim zahadu so sekanim hry, je to dost zvlastne lebo raz ide hra krasne plynule aj na 40-50 fps - tzn zostava s hrou nema problem, a inokedy sice fps je take iste, ale hra nieje plynula ale neprijemne seka, porovnal by som to ku takemu zasekavaniu sa mysky proste otacam sa ale pocas otacania sa to zastavy na polsekundu a ak pri tom bezim tak sa aj postava zasekne a potom zase pokracuje a takto to robi velmi casto asi len s 2 sekundovym odstupom, takze si asi viete predstavit hratelnost. Napr v stihacke to je ine, tam sa to prejavuje tak ze stihacka sa neustale natriasa akoby domna nieco narazalo takze je tiez nemozne nieco zamierit. Zahadou mi je, ze vecer napr od 19-20 hodin to je uz plynule SKORO vkuse, az do nasledujuceho dna... A tak isto zalezi aj na mape, taka grand bazar mi nesla snad nikdy dobre a mal som tam spominany problem. Ani ked dam rozlisenie 640x480 vobec nijak nepomoze.
opisujes klasicke lagovanie sposobene zlym internetovym spojenim
Používateľov profilový obrázok
iOio
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 375
Dátum registrácie: St 24. Aug, 2011, 19:48
Bydlisko: Trenčín

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa iOio »

Klaboor napísal:P€POX nerozmyslal si napriklad nad gameservers.com ? Ja to mam od nich a spokojnost, ale z casu na cas sa server sam rebootne a neviem preco ale to nie je nic strasne.
pravdepodobne to budeme brať od nemcov 32ku kvôli rush/cq ako písal pepo a sekli sme s tým lebo fakaheda je neschopná ! aby server padol 10x za deň a ešte za to pýtajú peniaze no to je trošku moc :) keby ho dávali zadarmo nepoviem :D taktiež som zvedavý kedy vyjdú poriadne pluginy na správu servera ale už postupne pribúdajú tak je to celkom ok
Spoiler: ukázať
Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Dell P2414H + Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 16GB DDR3 Kingston | MSI GTX 1070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx blue
esdxx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 453
Dátum registrácie: So 25. Júl, 2009, 14:43
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa esdxx »

Z nemeckych odporucam i3d.net, dobre pingy a stabilne... napr. http://battlelog.battlefield.com/bf3/se ... ush-SK-CZ/
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

tak čo dnes stvára tá hra, to je teda sila - 3x po sebe ma vyhodilo zo servera + vymazalo mi len tak jeden server z favourites :facepalm:... takže už nestačí, že sa pripájam na tretí pokus, teraz ma to ešte aj vyhadzuje
Používateľov profilový obrázok
Amhro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: So 27. Aug, 2011, 17:23
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Amhro »

jackhammer napísal:ja som bol na tom serveri raz ked som bol pijany :) videl som ze tam je fear,tak som zasiel,ako hra bola si ok uz si nepamatam,ale chcel som tom-ja sa slovenskym a ceskym serverom vyhybam,takych egoistickych macov (nic v zlom muco) ako su slovaci a cesi som zatial nestretol (mam odohratych tak 2000+ online hodin) vseobecne mam zle skusenosti s "nasimi",nepopieram ze su to casto dobri hraci,ale to ako sa prezentuju degraduje vsetko
cest vynimkam samozrejme..
plne suhlasim, tiez sa sk/cz serverom vyhybam, uff som myslel ze som sam :laugh:
CPU: AMD RYZEN 7 5800X w/ ASUS ROG STRIX LC 360 MOBO: ASUS CROSSHAIR VII HERO RAM: G.SKILL TRIDENT Z 16GB 3200MHz CL14 GPU: ASUS ROG STRIX RTX 3080 OC WHITE SSD: SAMSUNG 970 EVO 500GB & 860 EVO 1TB PSU: CORSAIR RM850x WHITE CASE: LIAN LI O11 DYNAMIC WHITE AUDIO: HYPERX CLOUD MOUSE: LOGITECH G502 HERO MONITOR: 27" MSI Optix MAG274QRF-QD & Lenovo T27p-10 27" 4K

Návrat na "Hry a problémy s nimi"