Crysis 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Sphyn0x napísal:Práveže tú som inak ani nevedel prejsť lebo mi došli náboje :D
Ale hral som na easy.
Čakám na DX11 patch a potom si to dám na veterána, či čo to je.
Vsak naboje mas takmer vsade.

A tie screenshoty - to si este dost na zaciatku hry :-) .
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa LordKJ »

Prejdene , fajn :) , teraz by sa patrilo presjt 1tku ( prvy krat) :laugh: , na konzole :)
faugusztin napísal:
stefan.koval napísal:ma to vela moznosti ako fakt. ako ich zabit a tak,kombinovat tlacitka. no vecsinou nuda cloak engadged a idu dole. no paci sa mi ze nedali hned automaticky armor ked nie ste neviditelny a tak
To plati tak na zaciatku, ked sa okolo teba nic nedeje. Skus si zahrat finale na cloak... Som zvedavy kolko sekund tak vydrzis.
Aky problem prejst finale s cloakom? , presiel som cely park s cloakom len na konci trebalo strielat :) , vlastne tak som siel celu hru , cloak , headshot , cloak :D
(soldier dif, cize vyssie mozno inak )
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa hulo92 »

LordKJ napísal:Prejdene , fajn :) , teraz by sa patrilo presjt 1tku ( prvy krat) :laugh: , na konzole :)
faugusztin napísal:
stefan.koval napísal:ma to vela moznosti ako fakt. ako ich zabit a tak,kombinovat tlacitka. no vecsinou nuda cloak engadged a idu dole. no paci sa mi ze nedali hned automaticky armor ked nie ste neviditelny a tak
To plati tak na zaciatku, ked sa okolo teba nic nedeje. Skus si zahrat finale na cloak... Som zvedavy kolko sekund tak vydrzis.
Aky problem prejst finale s cloakom? , presiel som cely park s cloakom len na konci trebalo strielat :) , vlastne tak som siel celu hru , cloak , headshot , cloak :D
(soldier dif, cize vyssie mozno inak )
ja by som sa dobre nudil, keby mam taktiku ako ty ;)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

aky ucinok ma nanosuit upgrade "stopar" nejak som si nic nevsimol
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa LordKJ »

1. , necituj predchadzajuci post.
2. , ked myslis , nahodou , naco by som rozstrielaval 1254 nepriatelov , ked mi staci povedzme 10?

, stopar? , daj aj popis , mam EN
Používateľov profilový obrázok
SUBOSVK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 437
Dátum registrácie: St 19. Nov, 2008, 17:03
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa SUBOSVK »

stopar ukaze stopy/sipky kadial chodia votrelci-dobra vec-dufam ze sa to ale nebude dat pouzit v MP :)
Spoiler: ukázať
MB:Asus P5L 1394 CPU:Intel E4500 2.2Ghz@2.66Ghz RAM:GoodRam 4Gb 667 GPU:ASUS GTX660-DC2T-2GD5FAN CONTROLLER:Scythe Kaze Master 5.25" - Black/Silent Mode 2x 120mm Fun - 25db/blue led PSU:Corsair VX550W MONITOR:Asus VX279Q SSD: Intel® Solid-State Drive 320 Series - 120Gb HDD:Samsung HD 320Gb,WD RED 1Tb+ARCTIC COOLING HDD vibration killer x2 ROM:Pioneer SPEAKERS:M-AUDIO AV40 SOUND CARD:Creative X-Fi Surround 5.1 USB+DO PHONES Technics RP-HT300 GAMING:MS Sidewinder x4 keyboard,MS Habu Razer+Fragmat Couter Strike mouse pad OS:Windows 7even Ultimate x64 - Crysis Theme Vantage:17848 3DMarkt06:9455 Driver:314.07 WHQL NET:60/6 Mbit - SWAN - Optick + TV - 100 Channels :D
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ako odkial chodia ? zatial som si vsimol ze ich zhaduju,alebo skacu u budov..furt nechapem zmysel toho upgradu,ale asi si tu budem musiet viac vsimat
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa LordKJ »

ako ani ja som nevidel vyuzitei tohto , ja som najviac pouzival , to na + regeneracie energy , a to ,ze menej zerie v cloaku :laugh:
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

alebo upgrade "trenie vzduchu " ma sa tym dat korigovat let pri pade ..to uz fakt neviem na co by sa dalo vyuzit :-D
Naposledy upravil/-a Zoltan Balaton v Ne 27. Mar, 2011, 18:35, upravené celkom 1 krát.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Mučo Mačo napísal:ako odkial chodia ? zatial som si vsimol ze ich zhaduju,alebo skacu u budov..furt nechapem zmysel toho upgradu,ale asi si tu budem musiet viac vsimat
Ukazuje ti to cestu, kade isiel nepriatel. Jednoducho sa za nepriatelom tahaju zelen sipky, takze vies kam isiel, ak ho napriklad chces zabit silent killom, alebo ak ho naopak chces obist.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6869
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa stefan222 »

ako dlho ste to hrali? je to dlhe? mne sa to paci a nechem prejst :D a ako zabijate ludi? cloak headshot? alebo ako? dajte kombinacie pls
hry- ps5
doma-HP probook
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa LordKJ »

ja som hral , vacsinu hry s main Scarab , a druhou sniperkou s tlmicom , najprv pekne s cloakom pozriem okolie , , potom co sa da pekne cloak dole , headshot , cloak s sniperkou .. a potom ideme nablizko , bud obist alebo prestrielat :)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

zatial pouziam najviac tu elektricku gunu..zda sa mi to najucinejsie
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa LordKJ »

aj mne sa pacila , ale je dost neefektivna podla mna .. kym ku nim dojdu tie blesky..
Používateľov profilový obrázok
Sphyn0x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1944
Dátum registrácie: Pi 27. Nov, 2009, 20:53
Bydlisko: Bratislava IV

Re: Crysis 2

Príspevok od používateľa Sphyn0x »

Priamo cez, armor, rambo style :D Sem-tam cloak.
V MP mám kombináciu Armor + Nanovision.

Ja som všetky náboje vystrielal, pri tom kontainery, kde boli náboje a potom keď som minul som išiel celé cloakom až po ukážku, bez jediného výstrelu.
///
Spoiler: ukázať
Intel Core i5-750@4214.03 MHz | Noctua NH-D14 | Asus Sabertooth 55i | Asus Radeon HD5870 | Kingston 2x2GB HyperX 1600MHz | Samsung SpinPoint F3 1TB | Enermax MODU87+ 600W Gold | Windows 7 Ultimate x64 SP1 | Lancool DragonLord PC-K62 | Samsung P2450H | Razer DeathAdder Black Edition | Roccat Arvo | AKG K242 HD | Vsonic GR06

Návrat na "Hry a problémy s nimi"