LG Optimus L9- problém

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
GoDia
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2014, 14:08

LG Optimus L9- problém

Príspevok od používateľa GoDia »

Dobrý deň. Mám LG Optimus L9 a pri telefonovaní občas šuští zvuk (nepočujem druhú osobu), alebo naopak ona nepočuje mňa. Tento problém sa však neobjavuje pri každom telefonáte. Ďalej sa mobil správa tak, že je v LETOVOM REŽIME aj keď je vypnutý (hore svieti ikonka lietadla). Keď tento režim zapnem lietadielko už nesvieti ale naďalej uvádza, že je v tom režime. Tento problémy sa objavili po tom čo mi na reklamácii menili základnu dosku. Keď som nato prišiel hneď som ho šiel dať na ďalßiu reklamáciu, avšak tú zamietli. Viete mi niejako pomôcť? Ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
pali987
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 151
Dátum registrácie: Po 12. Jan, 2009, 15:28
Bydlisko: Trebišov/Bratislava

Re: LG Optimus L9- problém

Príspevok od používateľa pali987 »

Skus este obnovenie nastaveni z vyroby, mozno to ciastocne pomoze. Zamietnutie reklamacie ako zdvovodnili.
CASE:Corsair 400C Carbide CPU: Core I5 4670K MB: Asrock z87 extreme 3 RAM: Kingstone Hyperx Savage ddr3 4x8gb SSD: Kingston SSDNow UV400 240GB PSU: Corsair HX850 OS: Windows 7 Ultimate 64 bit LCD: HP LP2275w
Používateľov profilový obrázok
m4te
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Po 18. Júl, 2011, 01:52
Bydlisko: Praha/Kosice

Re: LG Optimus L9- problém

Príspevok od používateľa m4te »

Ako radi pali, skus tovarenske nastavenia, pripadne najst nove updaty systemu v telefone...
Spoiler: ukázať
APU AMD A10-5800k | GPU MSI R9 270X Gaming 2GB | MB ASRock FM2A88M Extreme4+ | RAM 2x2GB Kingston 1600MHz CL9 T1 + 2x2GB Corsair XMS3 1600MHz CL9 T2 | PSU Cooler Master Silent Pro M600 | CASE Fractal Design Core 1000 | Storage HDD WD Green 750GB | System HDD Seagate Barracuda 7200.12 500GB [Xilence HD Cooler CL] | SC: Creative Sound Blaster Audigy 2 ZS Platinum Pro
GoDia
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2014, 14:08

Re: LG Optimus L9- problém

Príspevok od používateľa GoDia »

Skúsim. Zajtra dám vedieť.
sani340
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So 04. Feb, 2012, 16:42

Re: LG Optimus L9- problém

Príspevok od používateľa sani340 »

predpokladam ze mobil nemas rootnuty ale ak by si chcel tak na xda forum mas navod ako na to , mas uz kopec ROMiek ktore tento problem ti vyriesia a mozno aj kernel ale o tom uz neviem :D
GoDia
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2014, 14:08

Re: LG Optimus L9- problém

Príspevok od používateľa GoDia »

Mobil som dal do továrenských nadstavení a nepomohlo to. Vie niekto niejekú inú radu?

Návrat na "Android / Wear OS"