3D architect

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Lukasko^
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Veľké Kostoľany, PN, TT

3D architect

Príspevok od používateľa Lukasko^ »

pani zhanam nejaky 3D program na tvorbu projektu domu, jedna sa mi o nieco aj na amaterskej urovni bo planujeme niekedy v buducnosti s priatelkou stavat dom tak si chceme navrhnut nieco podla seba. Prosim zdrzte sa OT typu: "pouzi google". Chcem vase osobne skusenosti, ak tu s tym teda uz niekto robil. Dakujem.
Používateľov profilový obrázok
Nesqwik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: So 04. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa Nesqwik »

Vychodil som SPs Staveb. v TT sice je to uz nejaky piatok co som skoncil ale pouyivaju sa vo vecsine firiem 2 programy (lepsie povedane jeden z nich)
a to su Archicad a (kua nemozem si spomenut jak sa vola ten druhy) :red: ale jednoznacne by som ti odporucal Archicad naposledy co som videl bola verzia 9.0 cze,
ak by si chcel nieco poradit staci napisat alebo to nacmaraj na papier alebo v skicary a posli mi to a ja ti to spravim
Používateľov profilový obrázok
beggar
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: Št 10. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa beggar »

Mal som moznost trochu pracovat s progamom ArCon a prijemne sa mi s nim pracovalo :wink:
cpu AMD Ryzen 7 3700X, mb ASUS Crosshair VI Hero, ram ADATA XPG Gammix D10 32GB, gpu GeForce RTX 3060 Ti
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa kami_sama »

archiCad je sice dobre, ale za licenciu by si mal platit dost vela. google pred par mesiacmi kupil program sketch-up. cize uz to mas zadarmo a da sa s tym robit dost dobre.

btw: vlastne navrhy su sice dobre a pekne, ale vacsinou nie su najlepsim. ked uz chces, aby si mal dom poriadne navrhnute (aspon podla noriem...), najdi neakeho architekta. staci, ked je 3-4 rocnik na FA STU. ver mi, ze ti nacmaraju taky dom, ze :8O:
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Sorry, ale toto patri do sekcie Programy ... presunute
Používateľov profilový obrázok
Nesqwik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: So 04. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa Nesqwik »

Archicad existuje aj v tzv. ,skolskej, verzii za ktoru sa neplati ale zas sa v nej neda nic poslat na vystup tliaciarne ... ale aj na to sme nasli fintu (ziadny warez)
a na navrh 3-podlazneho RD staci aj sikovnejsi maturant .... (napr ja ) :lol:
PS. 3-podlazne znamena pivnica, prizemie, podkrovie

Návrat na "Programy a problémy s nimi"