Ako napalit film

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
peterch
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 42
Dátum registrácie: St 15. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Kosice

Ako napalit film

Príspevok od používateľa peterch »

Ahojte, poradte prosim, som v tejto veci zaciatocnik. Ako najlepsie napalit film ktory ma cca 920 MB na 2 CD a mam k nemu aj titulky aby isiel prehravat na DVD prehravaci ktory prehrava taketo divx filmy. Chcem sa opytat ako ten film rozdelit na 2 CD a ako k nemu pridat titulky a aby mi to potom islo v DVD prehravaci. Napaloval som uz filmy no boli to vsetko dvd filmy a nemam skusenosti s divx a este k tomu v takejto velkosti. Nechcem to davat na dvd medium, chcem to na 2 CD rozdelit. dakujem za rady
Athlon 64 X2 5000+ Black Edition @ 6000+ 3 GHz, AC Freezer 64 PRO, ABIT KN9-Ultra, 2 GB (2 x 1 GB) Extreme Edition 800 MHZ DDR2, SAPPHIRE Radeon HD3870 512 MB DDR4 @ PRO 512 MB DDR3, Seagate 80GB SATA2, Samsung 730BF, LiteOn SHW 160P6S, Fortron 400W, Antik.sk
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

...rozdelit napriklad virtual dubom na pomerne casti ako uznas za vhodne.
...920mb je dost nestandardna velkost fajlu.
...s titulkami bude treba urobit to iste (soft neviem) nech poradia ini. pripadne ich bude treba precasovat.

...zatial ziadny warez, takze sa toho prosim drzte!
Používateľov profilový obrázok
VodnikIN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Št 03. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Blawa ne

Príspevok od používateľa VodnikIN »

Preco z toho nechces spravit DVD? Idealny program na to je http://members.home.nl/thefilmmachine/ Velmi jednoducho sa daju spravit aj vypinatelne titulky. Myslim ze pozerat film z dvoch cd je velmi otravne ked musis v strede filmu menit cds.
CPU AMD Barton XP 1833MHz@2200MHz (1.7V) -> Watercooled | MB Abit NF7-SL rev.2.0, NB -> Watercooled | RAM A-Data Vitesta 2x256MB | VGA Saphire Radeon 9600XT -> Watercooled | SOUND SB Audigy 2 | HDD Hitachi 7K250 160GB + Hitachi T7K250 160GB | DVD LG 4120B DVD-RW | CASE Avance B031 + AC Fan 3| PSU Chill Inovation 400W rev.2 | MONITOR Fujitsu-Siemens P19-2
Clen Obcianskeho Zdruzenia blava.net
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Príspevok od používateľa Patko19 »

na upravu tituliek pouzivam SUBrip. je to program ktory pomocou OCR grabuje titulky do standardnych formatov (srt, sub a ine)
ma aj testovy editor v kotorm sa daju robit casove korekcie. teda jednoducho si ich dokazes rozdelit na viac casti.
ak to budes napalovat tak pouzivaj pre kompatibilitu standardne 8+3 znaky teda skrateny nazov filmu a pripona a tak isto premenuj aj titulky a priponu.
Používateľov profilový obrázok
eidamm
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: So 28. Okt, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa eidamm »

njn, filmmachine je najistejsie... akurat pozor nerobte to na slabych pc... mozno sa ani zajtra nedockate :)
~eidam

Návrat na "Programy a problémy s nimi"