Black and blue case

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Black and blue case

Príspevok od používateľa Josifek »

Takze tuto case robim uz dlhsie, sustredim sa najma na poriadok a prietok vzduchu.
Ospravedlnujem sa za blbe fotky, ale nemam dobry fotak


Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Naposledy upravil/-a Josifek v Ne 19. Nov, 2006, 20:48, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
DrPokus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 229
Dátum registrácie: Pi 08. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: okres Levice

Príspevok od používateľa DrPokus »

mm,mas tam relatyvne slusny poriadok :wink: , ja som si koly tomu kupoval zdroj s odpojitelnymi kablamy, ale ako si ich tam mam aj tak plno :death: ale zatial mi je to jedno, kedze mam dole bocny kryt :red:
CPU: Intel Pentium Dual Core E2180 2Ghz@3010Mhz CPUz | RAM: DRR2 2G 667Mhz@758Mhz Kingston | HDD: 250G Seagate 16M cashe SATA2 | MB: MSI P35 Neo2-FIR | GPU: ATi HD4850 512 DDR3 ,Saphhire
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Josifek to si kludne mohol dat aj jednu fotku, lebo vestky su z jedneho uhla a o mode nic nehovoria :cry: . Inac co si na tej case modoval ? Vyrezal si bocnicu a jednu dieru na fan ?
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Njn neni to vidno, su tam dva modre fany, ten jeden na boku, celu case som nastriekal na cierno, a vyrezal do boku okno. "Fotil" som to webkamerou, na ktorej mi drot nedovoluje vzdialit sa od kompu :(
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Aha. Tak ale asi planujes este pokracovat s upravami nie ? Lebo ak nie tak potom aj ja zacnem svoj druhy komp ...
Obrázok
... nazyvat casemodom :lol:
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Mozes to tak nazvat, je to velmi pekne. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Dik, ale asi som zahumusil tvoj topic svojim case-om :red: . Takze s5 k veci. Planujes este pokracovat s upravami ? BTW aky je to case, lebo je to tazko poznat. Moj je tento.
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Moj je taky obycajny :shit: ani neviem co je zac. Smola je, ze som ho neodfotil pred upravamy :cry: No, tu je (nekvalitna) fotka so spustenym bocnym fanom. Inac ledky som do neho dal ja.
Obrázok
S upravamy neviem ci budem pokracovat, lebo sa asi dostanem ku bigtoweru a uz sa na neho chystam... :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Ako vravi Rusty, dnes uz hocico nazyvaju ludia casemodom :red:
Chcelo by to hadam viac uprav, ako len vymena fanov a dieru v bocnici. Az potom nahodit fotky. A take foto, aby aj bolo zjavne o co ide, lebo na tych prvych nie je vidno ziadne upravy a tuto poslednu komentovat radsej nebudem, ta s pojmom foto nema nic spolocneho.
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Bikermotyl napísal:Ako vravi Rusty, dnes uz hocico nazyvaju ludia casemodom :red:
Chcelo by to hadam viac uprav, ako len vymena fanov a dieru v bocnici. Az potom nahodit fotky. A take foto, aby aj bolo zjavne o co ide, lebo na tych prvych nie je vidno ziadne upravy a tuto poslednu komentovat radsej nebudem, ta s pojmom foto nema nic spolocneho.
Mas pravdu... Zajtra mozno donesie kamos fotak ku mne a spravim nejake normalne fotky...
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

jj, a tie stare daj doprec. Naozaj nemaju vypovednu hodnotu ziadnu. Hlavne to pofot nie z jedneho uhla.
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

Bikermotyl napísal:Ako vravi Rusty, dnes uz hocico nazyvaju ludia casemodom :red:
To je zaujimave hlavne u nas, v zapadnutych krajinach a pritom dnes vznikaju ovela lepsie a kvalitnejsie módy ako kedysi.

Je pekne, ze tu referujes svoju pracu no zaradit to mozme zaradit do nejakej mega-soft-lite kategórie casemoddingu aj to len vdaka tomu, ze si zobral pilnik do ruky...
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Bohuzial na Slovensku ma malo kto peniaze na case Lian-li a komplet vodnika od aquacomputeru ako na www.bit-tech.net fore :cry:. Uz aj poondiaty bulgin vandal switch si musi clovek za trojnasobnu cenu z nemecka objednat :

Obrázok
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

To hovoris o niecom inom, tiez by som si rad rad zmodoval Lian-li ale tu ide kamo o robotku nie o nejake featury co to zo sebov prinasa. ano jedna vec je material a ake kompromisy musis robit, ale na druhej strane modovat sa dobre da aj u nas z toho co kupis v baumaxe...
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Modding neni len kolotoc a jedna diera , skor si prerobit nejako case podla v kusu a ucinnosti chladenia. Vlastne o to chladenie kedysi slo , dnes su to len kolotoce.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"