ACER AL2423WA

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
Používateľov profilový obrázok
palio
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: Ut 09. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: trnava

ACER AL2423WA

Príspevok od používateľa palio »

co hovorite na tento monitor. ma niekto s tymto lcd skusenosti???
Link

//zmena na link, roztahoval stranku. killswitch
Používateľov profilový obrázok
MaTToS8806
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Št 07. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: BA/Petrzalka

Príspevok od používateľa MaTToS8806 »

24 za taku cenu ?? nic dobreho by som odtoho necakal a este navyse ACER ,,horsiu znacku tam snad nemaju -- ja som tiez uvazoval nad lacnym 24 co je tento acer, alebo drahym 22 , a nakoniec som kupil osvedcenu kvalitu samsung 226cw za tolko za co som mohol mat tento acer --- ale macky vo vreci nekupujem takze tak
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

neviem co mas proti aceru ale co som videl lcdcka tak boli celkom k svetu. i ked troska slabsie ako samsungy ale ten zopartisicovi rozdiel sa dal prekusnut v pohode
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

http://predaj.porovnaniecien.sk/zbozi/h ... ?p=z:99467

Porovnaj si ceny, podla mna nie je o com.
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
palio
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: Ut 09. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: trnava

Príspevok od používateľa palio »

no to hej ale ma slabe uhly ten acer ma 178/178. neviem aka je tam pouyita technologia.
Používateľov profilový obrázok
kajfun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1269
Dátum registrácie: So 30. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Príspevok od používateľa kajfun »

velmi, ale velmi rychlo zabudni na 178/178 stupnove uhly pri 24" monitore za 12000 bez dph !!! Tu cenu by si musel zaplatit dvakrat.

je to bud obycajna chyba alebo podvod... chcem povedat marketing alebo najskor obidvoje naraz. Ked si kuknes stranku vyrobcu, podla mna uvidis ine cisla.


takze zaver, deti : kvalitny 24" s pozorovacimi uhlami 178/178 NEMOZE pouzivat TN panely, co sa rovna ze nemoze stat 12000,- bez dph.
Používateľov profilový obrázok
palio
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: Ut 09. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: trnava

Príspevok od používateľa palio »

tak neviem lebo to acer ma komplikovanu stranku a neviem sa v nej poriadne vyznat a najst to co potebujem
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

neviem kde mas problem, nadherna stranka, dokonca by som povedal ze ukazkova http://global.acer.com/products/monitor/2_series.htm#

inac jak pozeram tak ta noha sa mi paci este viacej ako moja na samsungu, by som si ho aj pozrel v praxi ako to vyzera na nom.
inac mal som moznost vidiet 3x acer lcd 17,19, 20ws a ak by sa naskytla dobra prilezitost tak by som siel znova do neho. inac samtone lcd panely - samsung a lg.

na margo toho hp : neviem, ak niekde vidim nazov pavlion, jezia sa mi vlasy, len tolko
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
Sheep221
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: St 30. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Slovensko

Príspevok od používateľa Sheep221 »

myslim ze kupou monitora nic nepokazis, iba ziskas...
Používateľov profilový obrázok
kajfun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1269
Dátum registrácie: So 30. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Príspevok od používateľa kajfun »

doriti fakt, aj acer na stranke uvadza 178* uhly... ale to je cista blbost, mozno tak pri kontraste 1:1,3 :)

lahky test : zober si akykolvek TN panel, nahni ho minimalne o 45* od seba (vrchna hrana od teba, spodna hrana ku tebe) a kukaj farby. Totalne deformovane, robia to skoro vsetky notebooky lebo pouzivaju taketo lacne panely, robia to vsetky lacne monitory (22"ky za 8000,- s danou, 24"ky za 14000,- s danou).

monitor ktory takuto vec neurobi nepouziva TN/TN+ panely a stoji minimalne dvojnasobok. To je cele...
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

kajfun kajfun, skusal som teraz, nahol som panel uplne ako sa dalo a co som videl, akurat na mojej fotke bol ten vrch nad mojou hlavou nie tmavosivy ale svetlocierny, inac ziadne deformacie som si nevsimol a to mam podla teba iba ten smiesny lacny TN panel, niektorym ludom staci aj taky no.
som zapol aj notebook a to iste.
inac ja zvikne pozerat priamo do monitora a nie niekde z podstola alebo spoza neho. kebyze chcem mat panoramu tak si kupim vestecku gulu :)
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
gargamel23
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Ut 29. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: spisska nova ves

Príspevok od používateľa gargamel23 »

no keby ze mam teraz kupovat LCD tak by som nevahal a bral by som toho Acera !!!! momentalne cumim na jeden Acer uz asi 6 mesiacov a som max spokojny co dodat :blind:
Používateľov profilový obrázok
kajfun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1269
Dátum registrácie: So 30. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Príspevok od používateľa kajfun »

> kajfun kajfun, skusal som teraz, nahol som panel uplne ako sa dalo
> a co som videl, akurat na mojej fotke bol ten vrch nad mojou hlavou
> nie tmavosivy ale svetlocierny, inac ziadne deformacie som si
> nevsimol


ide iba o to o kolko si ten panel odklopil - ked o desat stupnov co ti dovoluje stojan tak to je nula bodov... treba viac. Predstav si, ze si spustis stolicku dole a kukas na monitore film "vleze". TN panely maju proste taky neduh - akonahle chces mat troch-styroch ludi aby kukali spolu s tebou jeden film, mozes ist akurat tak do kina lebo tie TN panely to proste nedokazu. Jedine stastie ze sa mi nechce robit fotky z business-class notebooku HP 6000, 22" viewsonic 2235 a 24" neviemco monitoru... fuj a hroza. Toto iste ked spravis s akymkolvek aktivnym panelom tak sa nic nedeformuje atd.

teraz ma napadlo : http://www.behardware.com/articles/680- ... -245t.html

prosim kukni si tu stranku. Vsetky monitory su uplne rovnako odklopene a jake su tam kurwa rozdiely... presne o tom hovorim.
Používateľov profilový obrázok
palio
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: Ut 09. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: trnava

Príspevok od používateľa palio »

tak aky je asi konecny verdikt pre tento LCD????
Používateľov profilový obrázok
Sheep221
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: St 30. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Slovensko

Príspevok od používateľa Sheep221 »

jararak napísal:kajfun kajfun, skusal som teraz, nahol som panel uplne ako sa dalo a co som videl, akurat na mojej fotke bol ten vrch nad mojou hlavou nie tmavosivy ale svetlocierny, inac ziadne deformacie som si nevsimol a to mam podla teba iba ten smiesny lacny TN panel, niektorym ludom staci aj taky no.
som zapol aj notebook a to iste.
inac ja zvikne pozerat priamo do monitora a nie niekde z podstola alebo spoza neho. kebyze chcem mat panoramu tak si kupim vestecku gulu :)
presne tak, navyse tiez ma pozorovacie uhly ako parameter nezaujimaju, pretoze naneho pozeram priamo a nie ktovie z jakej riti ti ostatni :lol:

palio: kup si ho

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"