HP Photosmart C3180 - zla tlac

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
marinako
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 21. Sep, 2006, 02:00

HP Photosmart C3180 - zla tlac

Príspevok od používateľa marinako »

Potreboval by som poradit. Pri tlaci sa nevytlaci normalny text ale nejak mierne rozmazany a niektore riadky su polovycne ako keby dochadzala uz farba. no ked vyberiem kartric, tak na spodku je dost nastekanej farby, poutieram ju ale pri dalsej tlaci je to to iste. v com by to mohlo byt? :cry:
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Príspevok od používateľa zachary »

.. no ako prve skus dat vycistit a zarovnat cartridge - v nastaveniach tlaciarne to pohladaj.. a ak to nepomoze, tak ti naozaj asi dochadza atrament..
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
marinako
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 21. Sep, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa marinako »

pochybujem ze to bude nedostatok farby, nedavno som plnil. Moze to byt aj nespravnym typom farby?napr
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8678
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa shiro »

marinako napísal:pochybujem ze to bude nedostatok farby, nedavno som plnil. Moze to byt aj nespravnym typom farby?napr
Ahaa...a to si nepovazoval za podstatne napisat ze si plnil co?

Jasne ze potom necakaj kvalitu originalov, ale mozne problemy.
Kup originaly a mas pokoj, ocividne tam mas zopar upchatych tryseik, ked ti to vynechava. Hod cartridge do misky s horucou vodou tak na 5min, nech ma v nej ponorene trysky, a potom skus. Ak nepomoze, tak uz len kupit novu.

A nereptaj ze nove naplne su drahe - tlaciarne sa kupuju podla ceny spotrebaku, nie podla ceny tlacky. Za tlacku totiz zaplatis len raz, ale za spotrebak budes platit stale.

:wink:
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Tomax
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Št 08. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Tomax »

- mas upchate trisky a preto ti nedava na papier dostatocne atramentu
- tym plnenim je to vabank - bud ide alebo nie, ale odporucam kupit nove cartridge...
- momentalne sa oplati kupovat tlaciarne kde sa meni kazda farba zvlast napr. Epson, Canon ako povedal shiro tlaciaren kupujes podla spotrebaku a nie podla vyzoru a znacky. :wink:
Spoiler: ukázať
AMD X6 1100T --4GB RAM -- AMD 6950 1GB --

Návrat na "Hardware všeobecne"