aky ovladac na Ati Radeon 9600pro atlantis

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

aky ovladac na Ati Radeon 9600pro atlantis

Príspevok od používateľa Lithil »

zdravim!
mam taky jeden obrovsky problem,v zivote som nemal ATI a teras ked som predal moju 76GS tak mi kamos pozical docasne jeho radeonu 9600Pro atlantis... lenze potrebujem nejake ovladace nanu...ale ako nahle nainstalujem ovladace skusal som: 7,1 8,4 8,6 .. tak pri starte windiowsu sa anchvilu vypne monitor ahned nabehne... po zapnuti hry sa po 20 sekundach hrania objavi bud BSOD alebo sa vypne monitor(oranzova kontrolka) a uz sa nezapne,jedine reset... a niekedy pocas surfovania sa vypne monitor na 30 sek zapne sa a ATI CC vypise ze musel restartovat graficky adapter z dovodu neicoho zleho (neviem prelozit) ... tak mi prosim povedzte ake driveri nainstalovat aby to ficalo...a ked tu grafu dame do kamosvho PC tak fici zase uplne normalne s catalystami 8,4 ... diki za radu
bez ovladacov fici bezproblemov ale sekaju stranky pri prehliadani takze nutne tie driveri mpotrebuem...
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: aky ovladac na Ati Radeon 9600pro atlantis

Príspevok od používateľa Gudas »

Ak karta funguje normálne na inej doske s Catalyst 8.4, tak nieje dôvod špekulovať s inými ani na tvojej - problém je inde.
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Re: aky ovladac na Ati Radeon 9600pro atlantis

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

zodpovedne si odstránil všetko, čo ostalo po nVidiáckej grafe?
inštaloval si len čisto ATI ovládače? či aj spolu s CC alebo s CCC?

...mohol si sem nahodiť hlášku po reštarte v origo angl., keď ju nevieš preložiť. Nemyslíš, že práve tá hláška je dôležitá? :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: aky ovladac na Ati Radeon 9600pro atlantis

Príspevok od používateľa _Mato_ »

@ 05jarule:

Mas v biose vypnute fastwrites? Pripadne skus nastavit agp na rychlost 4.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: aky ovladac na Ati Radeon 9600pro atlantis

Príspevok od používateľa Lithil »

áno,odstranil som s programom driver cleaner pro vsetko od Nvidie...
skusal som instalovat samotne drivery aj drivery+ccc
teras mam nainstalovane 4,6 a pohodka vo windowse ok ale ak dam hru tak sa sekne vyppne monitor a uz nenabehne...

tu hlasku odscreenujem neskor lebo zase musim nainstalovat 8,4 aby to vyhodilo...
fast writes su OFF ;)
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: aky ovladac na Ati Radeon 9600pro atlantis

Príspevok od používateľa Lithil »

Catalyst 8,4 bez CCC nahodene .. karta degradovana na AGP 4x a vsetko fici jak ma (a pokles vykonu sa mi zda nulovy)

Návrat na "Ovládače a BIOSy"