pomalé WIFI

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
GODZILA
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Po 03. Dec, 2007, 08:00

pomalé WIFI

Príspevok od používateľa GODZILA »

Zdravím pánove a dámy .
Potreboval by som poradyt s jedným rébusom moja zostava dsl modem +wifi router provider T..COM ...... všetko ide ok dokonca aj utorrent ide ako aktív , ale jedna vec mi nejde do hlavy kde je pes zakopaný ..... ten WIFI roter som si kupoval s toho dôvodu aby som sa mohol pripájat na net s telefónom BLACKBERRY ktorý ma WIFI WIFI ako také nájde ten router aj sa pripojí problém tkvie v tom že načítanie ale aj stahovanie vecí s netu je strasne pomalé maximum som dosiahol 1,4 kB/s a neviem kde je pes zakopaný keby som mal doma notebook s WIFI tak si skúsim či je problém v routry alebo v telefóne skor však predpokladám router ale co zmenyt tam please ?
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: pomalé WIFI

Príspevok od používateľa matopd »

Sorry,

kamarat neuraz sa, ale v prvom rade si nasprtaj gramatiku...

potom skoc do nejakej free wifi zony a skus to tam, ak Ti to fici, doma resetuj AP a skus to bez zabezpecenia. Vsetko musis skusat ako pokus-dosledok a mozno prides na riesenie. \mozno zistis, ze to AP-cko s tym telefonom skratka nepojde a hotovo...\

teraz mi napadlo, ci sa Ti vlastne ten fon aj chyti na to wifi, netahas nahodou GPRS a pod??? \mne sa to uz veru stalo, skontroluj spotrebu u mobilneho operatora...\

P.S.: nehnevaj sa za tu gramatiku, skratka som neodolal :D

M
Používateľov profilový obrázok
GODZILA
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Po 03. Dec, 2007, 08:00

Re: pomalé WIFI

Príspevok od používateľa GODZILA »

to GPRS to nepripadá do úvahu lebo testujem vždy tak že si v tel vypnem siet mobil operátora a skúšam len čisto zo zapnutím wifi .
Používateľov profilový obrázok
kotlik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 169
Dátum registrácie: So 02. Aug, 2008, 12:13
Bydlisko: Žilina

Re: pomalé WIFI

Príspevok od používateľa kotlik »

Zisti aky mod wifi podporuje tvoj mobil a navol rovnaky na nom a na routri (moze byt 11b, 11g atd. ) Dalej si pozri ci nemas omylom aktivovane tzv Long preamble, pouziva sa to len pri 11b a v niektorych pripadoch to pekne znizuje vykon.
Používateľov profilový obrázok
GODZILA
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Po 03. Dec, 2007, 08:00

Re: pomalé WIFI

Príspevok od používateľa GODZILA »

Long preamble .... má vliv ,ale nie podstatný skoro žiadny a any zmena normy na g/b je uplne jedno ....
wifizony_sk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 10. Sep, 2008, 13:58

Re: pomalé WIFI

Príspevok od používateľa wifizony_sk »

Haluz môže byť aj v kompatibilite chlapci.

Ak koncove zariadenie zahadzuje pakety. vyskusaj pingovat napríklad SIX --- 192.108.148.150 .

Daj vedieť čo to spravi
Prečitaj si môj nick :)
A pozdravujem Admina
Používateľov profilový obrázok
GODZILA
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Po 03. Dec, 2007, 08:00

Re: pomalé WIFI

Príspevok od používateľa GODZILA »

ten ping som urobyl salamunsky dal som si seba zmerat cez stranku mojeip.cz a vísledok je takíto 5 packets transmitted 0 received 100%packet loss time 3999mS TAKžE TAK

Návrat na "Siete"