Norton Ghost

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
xearo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: St 06. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Levoca

Norton Ghost

Príspevok od používateľa xearo »

Zdravim

Zakupil som si norton ghost chcel by som si zalohovat celu partaciu zo systemom a vytvorit bootovatelne cd z toho len neviem ako na to pls poradte ako postupovat :smutny: .

dakujem za odpovede
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Norton Ghost

Príspevok od používateľa FEAR »

No tak nabootovat z cd hadam vies :) pockas az ti nabehne ghost, pak sa ti zjavi zakladne menu
Obrázok

no a kedze ty chces zalohovat systemovu particiu tak v menu volis local - Partition - To image co znamena ze particiu ulozis do imidzu

dalsie okno ktore ti vyskoci "bohuzial obrazok som nenasiel" bude z diskami teda ak ich mas viac prv vyberies fizicky HDD potom konkretnu particiu ktoru chces zalohovat , ak to uz budes mat vybrane tak naskoci dalsia tabulka kam to chces ulozit teda je jasne ze musis mat bud dalsi fyzicky HDD alebo ak mas jeden tam ze bude mat minimalne 2particie :) teda ulozis to na D-cko pripadne sa to da rovno vypalit :)

bootovatelne DVD stoho nevypalis teda aspon neviem o tom zeby to malu takuto vlastnost teda ak hovorime o tomto sposobe cez bootovacku neviem ako je natom verzia ktorou to robis cez win ale doporucoval by som to robit cez bootovacku nie cez win..

no a pri obnove vlastne zas len nabootujes ghost a v menu volis Local - partition - FROM IMAGE cize meni sa len posledna polozka kedy obnovys image z particie a navolis na aku particiu sa ma ten image nahodit .. "cize C-cko"

hadam som to popisal zrozumitelne ak nie tak sa pytaj..
Používateľov profilový obrázok
xearo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: St 06. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Levoca

Re: Norton Ghost

Príspevok od používateľa xearo »

Jasne uz to mam uz som to pochopil ja blb som si myslel ze cela zaloha vojde na dvd :hysterical: .No potom som este hladal nejake info az som narazil na Acrinis true image home a tam bol navod a to presne som aj spravil v ghoste :cool:.Ale vdaka aj tak za mini navod
Používateľov profilový obrázok
patro16
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2740
Dátum registrácie: Ne 12. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Norton Ghost

Príspevok od používateľa patro16 »

neviete ako to je ked mam urobeny kompletny backup os+vsetkych programov (subor .v2i) v ghoste 15(cez Symantec Recovery Disk- boot cd) z ssd 128gb intel a chcem to naladovat na ine ssd 120gb nebude problem ze ?

pravdepodobne zalohovalo celu particiu, to bude asi problem?


dik
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz
Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1
MB: MSI Z97 PC Mate
RAM: Kingston HyperX Fury Black 1866Mhz CL10 16GB kit
GPU: iGPU
SSD: Samsung 850 EVO 250GB
HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000 QUIET DRIVE
DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready)
PSU: Enermax Platimax 500W
Case: Corsair Vengeance C70 Military Green
+outtake: Noctua NF-A15 PWM + NF-S12A PWM, intake: 2x Noctua NF-S12A PWM
Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i
Periferie: Microsoft Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK
Printer: HP LaserJet 1018
NB: ACER TravelMate 5760G >CPU: Intel Core i5-2520M, RAM: 2x4GB 1600MHz, GPU: HD3000 + Nvidia Optimus GT520M, HDD: WD Scorpio Blue 750GB 5400rpm, SSD: Intel 520 180GB
Mobile: Samsung Galaxy A52 5G
Car: KIA Ceed HB MY22 LUNAR

Návrat na "Programy a problémy s nimi"