mys+ podlozka

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
goood-looker
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Ne 07. Jún, 2009, 20:09

mys+ podlozka

Príspevok od používateľa goood-looker »

je velmi potrebna podlozka pod hernu mys, ktora nema bluetrack senzor?... ked si kupim hernu podlozku, bude to velky rozdiel oproti beznemu drevenemu stolu?
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: mys+ podlozka

Príspevok od používateľa Brandoo »

velky rozdiel je medzi drsnym stolom a gaming podlozkou z umelej hmoty

asi tak, ze: stol - brusny papier ; podlozka - ladova plocha

Su podlozky platene a take z umelej hmoty. Tie hladke z ulemej hmoty su rychle, resp. rychlo po nej myska sa klze a vydrzia dlhsie ako platene. Zase na tych platenych ide myska pomalsie, rychlejsie sa opotrebuju a spinia sa.

Popozeraj na pc.sk je tam vela recenzii roznych podloziek pod mys
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Re: mys+ podlozka

Príspevok od používateľa MBG »

Áno, veľký rozdiel bude...hlavne čo sa týka sklzu.

A k podložkám - osobne preferujem kvalitné látkové podložky, plastové či kovové mi prídu príliš "rýchle". Najlepšie by bolo, keby si máš od koho aspoň na pár hodín požičať takú aj takú, aby si vedel čo ti presne sedí. Hlavne sa ptm nepomýľ vo veľkosti, rozmeroch podložky. Mne najviac vyhovujú tie najmenšie, teda s rozmermi menšími ako A4, no to záleží aj od senzitivity na akú si zvyknutý...
goood-looker
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Ne 07. Jún, 2009, 20:09

Re: mys+ podlozka

Príspevok od používateľa goood-looker »

ok, a este by som rad vedel, ci je tiez velky rozdiel medzi podlozkou za 2E a za 15€... a oplati sa pripojit hernu mys cez ps2 konektor?, je to poznat?.. lebo nemam to moznost vyskusat a na forach som cital raz ze je to horsie a inokedy lepsie
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Re: mys+ podlozka

Príspevok od používateľa MBG »

Rozdiel medzi podložkou za 2€ a za 15€ spoznáš tak za 3 mesiace, keď v prvom prípade budeš musieť kupovať druhú...
A nevidím dôvod, prečo by myš nemala byť pripojená cez USB, ak má USB konektor...prevodka na PS/2 mi príde úplná zbytočnosť...
goood-looker
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Ne 07. Jún, 2009, 20:09

Re: mys+ podlozka

Príspevok od používateľa goood-looker »

myslel som, ze by som si uvolnil jeden usb port (mam uz len jeden volny), ale ak to bude znizovat odozvu, alebo rychlost, tak kaslem na to

Návrat na "Hardware všeobecne"