problem toshiba notebook

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

problem toshiba notebook

Príspevok od používateľa quicky »

zdravim po dlhom uvazovani som sa rozhodol pre notebookToshiba L505-13g,avsak po tyzdni pouzivania ma zacala strasit nocna mora :)

jedna sa o problm s pisanim na klavesici :X mam na nej taek mikrolagy a vynechava mi pismenka ,resp nestiha aleboako by som to charakterizoval... to iste,mikrolagy rbi aj touchpad
mam k nej zapojenu mys razer abyssus,windows bol predinstalovany,takznejake programy extra som tamoc nedaval. teaz naposeldy mi to 3dni nerobilo a zrazu jak keby opcitac v pozad nieco robil a zas tie mikrolagy.
skusal som nejake antiviry,adware ad, nikld nic nenaslo,pozral som procesy,tiez nic...

NEMA NIEKTO PODOBNE PROBLMY? alebo radu? DIK! :smutny:
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: problem toshiba notebook

Príspevok od používateľa Jeremi »

Skusil by som nejaky cas pouzivat LiveCD linuxu ked to bude robit je to HW problem a tym padom by som ho hnet zaniesol na reklamaciu.
Ked to robit nebude tak je SW problem a v tom pripade by som skusil cistu instalaciu Winu
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: problem toshiba notebook

Príspevok od používateľa quicky »

najvacsi problem ,z,e momentalne porebujemdopisat BC a om v dobre v hajzli :X mne to ride,ze sa mi to stava ked mam dlho pusteny pc ,nemozem si pomoct :C je mozne ,ze to dajme tomu teplota nejak ovplyvnuje?

Návrat na "Mobilné PC"