Diablo 2 MF

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
saajt
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 175
Dátum registrácie: Ne 28. Mar, 2010, 13:47

Diablo 2 MF

Príspevok od používateľa saajt »

serus...chcel by som sa spytat ci by fungovalo nakopirovanie Gheed's Fortune (Grand Charm) ktory ma okrem ineho cca 40% magic find ? alebo ci zarata len prvy charm a ostatne budu v inventari zbytocne. dakujem.
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Diablo 2 MF

Príspevok od používateľa galen »

saajt napísal:serus...chcel by som sa spytat ci by fungovalo nakopirovanie Gheed's Fortune (Grand Charm) ktory ma okrem ineho cca 40% magic find ? alebo ci zarata len prvy charm a ostatne budu v inventari zbytocne. dakujem.
MF sa kumuluje ... zo vsetkych itemov, takze ak si "nakopirujes" MF charm, tak ti to scita
lava, prava, lava, prava ...
saajt
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 175
Dátum registrácie: Ne 28. Mar, 2010, 13:47

Re: Diablo 2 MF

Príspevok od používateľa saajt »

lenze ten Gheed's Fortune (Grand Charm) je unikatny charm...a nezda sa mi ze by sa scitavalo...lebo ked mas jeden v intentari a druhy na zemi tak ho jednoducho nejde zobrat...
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Diablo 2 MF

Príspevok od používateľa galen »

rata sa iba to, co mas v inventari (ani chest, ani cube sa nerata) a alebo to co mas oblecene/equipnute
problem je v tom, ze som prehliadol tvoju poziadavku - Gheed, ktory ma limit 1 ... v inventari
ostatne aj anihilus mozes mat iba jeden .. a aj hellfire torch ...

je pravda, ze na zemi ich moze byt aj milion, a neda ti to bonus
... zozen si smallcharm, co robi MF 10% ... budes to mat jednoduchsiie ... a nakopiruj ich 20 ...
lava, prava, lava, prava ...
saajt
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 175
Dátum registrácie: Ne 28. Mar, 2010, 13:47

Re: Diablo 2 MF

Príspevok od používateľa saajt »

nie ja som to myslel tak ze ked to prekopirujem v programe tak mi to v tom inventari ostane...ale ked mam jeden v intentari a na zemi ich mam viac tak mi uz ani jeden nezoberie...preto som chcel vediet ci to funguje...myslel som si ze nie ale nemal som to ako zmerat...a small charm s MF 10% mam pocit ze neexistuje...max je 7% a ani ten sa mi zatial nepodarilo najst a neviem kde na nete by sa to dalo zohnat...ak vies dakujem ;)

...teraz ma napadla este jedna vec...v tom unikatnom charme je okrem MF aj redukcia cien u predajcov...a to funguje...ked ich mam v inventari vela stoja veci ovela menej...cize by malo fungovat aj MF nie ?
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Diablo 2 MF

Príspevok od používateľa galen »

ahh ... ked to takto napises ...
tak ano ... (mas ho v inventari? mas ... tak sa to zapocitava)
lava, prava, lava, prava ...
saajt
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 175
Dátum registrácie: Ne 28. Mar, 2010, 13:47

Re: Diablo 2 MF

Príspevok od používateľa saajt »

no ale aj tak sa mi to nejak nezda ale asi to tak bude...
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Diablo 2 MF

Príspevok od používateľa galen »

gheed nema zas az taky supa-dupa MF ako sa zda (prihliadnuc na fakt, ze mozes mat maximalne 1)...
20-40% Better Chance of Getting Magic Items (varies)

takze na 3 sloty max 40, tzn max 13.33 na slot

single-slot charmy maju max 15% na MF (ale uznavam, nemaju ten balast naokolo)

dalej treba brat do uvahy fakt, ze slusny MF-char zacina s total MF okolo +600%,
nesmieme zabudat na drobne upravy v drop-areach, ako priniesol patch 1.11 -> sepalili dropy z Pinda a inych bosov na hell obtiaznosti ...

momentalne vychadza najlepsie "Pits" area v akte 1... samozrejme na hell, a to druhe podzemie -> megasupadupauber truhlicka ...
len sa tam treba dostat ... pobliz nieje ziaden waypoint, takze iba peso (tusim z monastery je to najblizsie)
lava, prava, lava, prava ...
saajt
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 175
Dátum registrácie: Ne 28. Mar, 2010, 13:47

Re: Diablo 2 MF

Príspevok od používateľa saajt »

tie small charmy maju max 7% aspon co som sa docital...a vacsi som este ani nenasiel alebo som mal mozno len smolu. a ktora je prosim ta ta "pits" area ? podla mna je stale naj mephisto v 3akte. za 2 minuty od mesta ho zabijem v pohode na hell.
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Diablo 2 MF

Príspevok od používateľa galen »

saajt napísal:tie small charmy maju max 7% aspon co som sa docital...a vacsi som este ani nenasiel alebo som mal mozno len smolu. a ktora je prosim ta ta "pits" area ? podla mna je stale naj mephisto v 3akte. za 2 minuty od mesta ho zabijem v pohode na hell.
presne toto je problem ... v 1.11b tychto bosov downgradovali, prave koli tomu, ze ich vela ludi chodi MFkovat

Pits:
Act 1 - Tamoe Highland - pridi tam cez WP Outer Cloister (ano, treba sa vratit),
nasledne vlezes do "The Pit Level 1".
Mas tam 2 levely, a na tom druhom je ubertruhlicka ...
lava, prava, lava, prava ...
saajt
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 175
Dátum registrácie: Ne 28. Mar, 2010, 13:47

Re: Diablo 2 MF

Príspevok od používateľa saajt »

no skusal som to par krat a este mi nic odtial nevypadlo :) len modre kraviny...a je tam dost tazka cesta aj s teleportom takze asi ostavam pri Mephisto

Návrat na "Hry a problémy s nimi"