Striekanie CPU fan

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
svitko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: St 02. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Štiavnica Jána Hollého 1 96901

Striekanie CPU fan

Príspevok od používateľa svitko »

Chcem nastriekat cpu fan flurosforecnym sprejom tym zelenym ako policajna uniforma :D . Mam vsak ten fan cierny a uz nemam lóve na zakladovku. Chcem teda vediet, ze ci mi to pekne chyti ked tam dam nejake 4 vrstvy a ci to bude taka pekna farba alebo to bude spatne. :?:
Používateľov profilový obrázok
Eleanor_GT
Ban
Ban
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Martin (ZA)

Re: Striekanie CPU fan

Príspevok od používateľa Eleanor_GT »

svitko napísal:Chcem nastriekat cpu fan flurosforecnym sprejom tym zelenym ako policajna uniforma :D . Mam vsak ten fan cierny a uz nemam lóve na zakladovku. Chcem teda vediet, ze ci mi to pekne chyti ked tam dam nejake 4 vrstvy a ci to bude taka pekna farba alebo to bude spatne. :?:
neboj to ti chiti pekne ak si si neni zas tak isty tak skus pomimo na nieco cierne streknut par krat po istom case na seba taku mensiu vrstvu a uvidis ..ale malo by to pekne prekrit
CPU::Athlon 64 3000+ AC Freezer 64 Pro MB::DFI LP UT NF4 Ultra-D RAM::OCZ Platinum PC4200 2x512 VGA::ati rage 3D PCI HDD::WD 120 gb 7200 ot 8 Mb Cache PSU:: EC450-jsp
Používateľov profilový obrázok
misho
VIP
VIP
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Neutra - Nitra

uv

Príspevok od používateľa misho »

takze takto:

nutne potrebujes zakladovku! bez toho to ani nerob, zaklad na plasty ak je to plastove, potom uv farbu a na nu treba este lak na uv farbu, pretoze po case to vitaha svetlo...

striekal som klavesnicu tak a vizera to dobre. len ta uv farba nema taku dobru kryciu schopnost preto musis po vrstvach.

aku mas uv farbu? od koho?
Používateľov profilový obrázok
svitko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: St 02. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Štiavnica Jána Hollého 1 96901

Príspevok od používateľa svitko »

kua ste ma teraz domiatli :? . Viem ako to mam striekat ze treba aj zakladnu farbu ale keby boly love. Farba je to Belton nevie co zac vo farby laky stala 299-sk ale bude to taka kvalitnejsia myslim lebo mali aj ovela lacnejsie. MISHO nemohol by si mi sem hodit nejaku tu fotku klavesky? Diki vam moc.
Používateľov profilový obrázok
UFO
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 152
Dátum registrácie: Ne 06. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa UFO »

Ja som nastrieklal fan a teraz robim klavesnicu. Vsetko bez zakladovky a bez laku, pretoze sa mi nechcelo do toho vrazat dalsie prachy. Nestazujem sa, ale radsej ver mishovi ako mne, on je urcite skusenejsi "sprejer" :)

to misho369: Aky velky je rozdiel ked tam das a nedas zakladovku? Dik.

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"