modrá smrť na notebooku

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
kajo873
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 408
Dátum registrácie: Po 27. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Trakovice (okres Hlohovec)

modrá smrť na notebooku

Príspevok od používateľa kajo873 »

Ahojte večer som vypol notebook a ráno ho chcem pustiť a naskočila mi modrá smrť. Skúšal som diagnostický program win 7 čo má a nič nenašiel. Chyba mi naskočí vždy pri načítavaní loga windovsu. Vedeli by ste zistiť aká je to chyba? Alebo teda čo mám robiť s tým?
http://www.glowfoto.com/static_image/10 ... 5/glowfoto
ASUS N55SF- S1262u: CPU: Intel® Core™ i7 2670QM, CHIPSET: Intel® HM65 Express Chipset, RAM: 6GB DDR3 1333 MHz, DISPLEJ: 15.6" 16:9 Full HD (1920x1080), VGA: NVIDIA® GeForce® GT 555M 2GB DDR3 VRAM, HDD: 750GB 5400rpm
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: modrá smrť na notebooku

Príspevok od používateľa dexterav »

pravdepodobne niečo s diskom
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: modrá smrť na notebooku

Príspevok od používateľa valistar »

no pravdepodobne hw zavada...

ale teoreticky by si mohol skusit startup repair co to zrobi :) . vloz tam windows cd a bootni z neho, tam uz to potom uvidis...
Používateľov profilový obrázok
kajo873
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 408
Dátum registrácie: Po 27. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Trakovice (okres Hlohovec)

Re: modrá smrť na notebooku

Príspevok od používateľa kajo873 »

kruci.. hmmm som asi týžden predtym robil testy cez HDtune a nenašlo žiadne cyhby a aj v healt bol i hodnoty vporiadku...

Včera okolo poobedia som robil s programom partition magic. USB klúč mi nejak zblbol a mal z 8gb len 2GB tak som to cez ten program znovu vytvoril novu particiu a pridelil mu menovku G.. nie som si vedomý že by som aj so systémovím diskom niečo robil. Mohlo by to srpaviť keby zruším menovku disku?
Používateľov profilový obrázok
kajo873
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 408
Dátum registrácie: Po 27. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Trakovice (okres Hlohovec)

Re: modrá smrť na notebooku

Príspevok od používateľa kajo873 »

to: valistar
Skúšal som aj startup repair a ten nič nenašiel, teda prebehol a robí to to isté...

Hmmm asi skúsim reinstall myslíte že to pomože?
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: modrá smrť na notebooku

Príspevok od používateľa valistar »

ano, mohlo by. raz mi prisiel pc s podobnym problemom a tiez som nic nevyhutal len reinstal... a potom siel OK takze ziadna HW vada. vela stastia :)
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: modrá smrť na notebooku

Príspevok od používateľa matopd »

kajo873 napísal:kruci.. hmmm som asi týžden predtym robil testy cez HDtune a nenašlo žiadne cyhby a aj v healt bol i hodnoty vporiadku...

Včera okolo poobedia som robil s programom partition magic. USB klúč mi nejak zblbol a mal z 8gb len 2GB tak som to cez ten program znovu vytvoril novu particiu a pridelil mu menovku G.. nie som si vedomý že by som aj so systémovím diskom niečo robil. Mohlo by to srpaviť keby zruším menovku disku?
Naco pouzivas taku "starinu"??? Na to si mozes fakt len ****** PC. Mozno by Ti pomohlo hirens, pustit ten mini win XP a cez spravu diskov nastavit menovky a "chkdsk /f"

...teda, pokial to uz nemas reinstall

Návrat na "Operačné Systémy"