Vigor 318

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
cubo
Ban
Ban
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 08. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Vigor 318

Príspevok od používateľa cubo »

caute vsetci. Mam problem s tymto medemom pre dsl. Budem vDacny za kazdu radu.
Prvy krat som ho nainstaloval bez problemov podla manualu (postup zrozumitelny). Po chvylke pripojenia mi zacal primàzat comp. Odinstaloval som ho a spravil na novo (format disk atD) Uz to bolo potrbne. Uz sa mi viac nepodaril nainstalovat. Pri vyzve pripojit modem (pri instalacii) mi zamrzne a nepohne Dalej. Zavireny nieje, ovladace na zvukovku a ine su aktualne, na zakladnej doske v biose mam vypnuty modem, Win SP2 mam.
Dik za rady.
Athlon 64 3200; Chladi? Thermaltake pasív Asus A8N SLI;zdroj Thermaltake 500W,DDR RAM 400MHz 1024;MSI 6600GT TD128E ;DVDRW Toshiba SD-R5112 , DVDRW Pioner DVR 108;Maxtor Sata 200GB 2x;
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Skus zapat v biose modem a reinstalni win,, mas zle nahrany win.. vitaj v klube..
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

No pochybujem ze to bude BIOSOM. Ja ho mam vyse pol roka a s instalaciou problemy neboli a to som uz par krat robil reinstal. Akurat raz mi ho PC po nabehnuti Winu nenasiel tak som restartoval a uz isiel inak bezproblemov.
Používateľov profilový obrázok
cubo
Ban
Ban
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 08. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Vigor 318

Príspevok od používateľa cubo »

-TAMY- napísal:Skus zapat v biose modem a reinstalni win,, mas zle nahrany win.. vitaj v klube..
Praveze mi bolo poradene ze by mal byt na doske (ak ho doska ma) vypnuty aby nedoslo ku konfliktu :(
Athlon 64 3200; Chladi? Thermaltake pasív Asus A8N SLI;zdroj Thermaltake 500W,DDR RAM 400MHz 1024;MSI 6600GT TD128E ;DVDRW Toshiba SD-R5112 , DVDRW Pioner DVR 108;Maxtor Sata 200GB 2x;
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa LoPiO »

Pouzi najnovsie drivre pretoze tie na cd, ktore su tam prilozenu su nanic, Ja som mal problem s tymi co som dostal a instaloval som to aj na 7 krat pokial sa to rozbehlo, ale z novymi uz nie je problem :) hned na prvykrat vsetko funguje :) system winxp+sp2.
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland

Návrat na "Siete"