neide zosik :(

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
BoBo_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: Po 21. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: u nás doma v prievidzi

neide zosik :(

Príspevok od používateľa BoBo_ »

caute 8)
zohnal som si integrace TDA7294 ze si s nimi spravim zosik...tak som si porobil plosaky a zbuchal som to...no a problem je v tom ze jeden mi hra a druhy nie :( najprv mi nesiel ani jeden a tak som napojil vyvody ST/BY a MUTE cez odpor na + a jeden to rozbehal...ten druhy NIE :( nechapem preco,este ku tomu mi to pukne ked ho pustim ale potom je tichi,nesumi a ked vypinam zase pocut ten zvuk ked sa vybijaju kondiky....uz sm z neho zufaly :( mal niekto podobny problem a rozbehal to? hm?
Používateľov profilový obrázok
tranzistor33
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa tranzistor33 »

Radim ti skontrolovat este ras poriadne plosak ci si tam nahodou nenehal niake studenaky, a premerat odpory, tranziky,diody
ked si nevies rady tak posly my schemu aj ja som si zlozil takto zisik a namal som problemi (kedze to uz robym par rokov) 8)
Používateľov profilový obrázok
Nesqwik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: So 04. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa Nesqwik »

tak tak vecsinpu byva problem ,, doma robenych dps,, v studenych spojoch >>> teda ak to nerobis prvy krat
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa KocuR »

ja co som robil zosik tak ho zapnem ... nameram ... vyzera vsetko v pohode... Pripojim reprak na jeden kanal (zosik bol stereo) ... dyg neide ... skusam, hovadim, sparam do toho ... nic ... vyskusal som druhy kanal - ide, ale co s tym prvym ... skusam, skusam ... a az asi tak po hodinke skusania som zistil ze som debil lebo som blbo spravil signalny kabel...
ale to snaD nebude tvoj problem...
Spoiler: ukázať
i7 4770k+HE-02/Z87 Plus/4x4GB DDR3/RX5700XT Strix/250GB EVO840/1TB QVO/Define R4+4xA14/P-660/Essence STX/U2718Q/K70Mk.2 LP/G500s
Onkyo A9010/custom JPA100SE amp, custom speakers (SPH165KEP+DT350NF), AR5BT
Onkyo TX-RZ740, custom speakers (Dayton ND105/ND91+Peerless NE25VTS-04/Dayton ND25FA), custom sub (Dayton UM10 + Monacor SAM500D)
Synology DS418 + 4x4TB Red, Mikrotik hAP AC, 1Gb Antik
Používateľov profilový obrázok
tranzistor33
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa tranzistor33 »

pri stavbe zosilnovacou musis zvlast davat bacha lebo mozes aj nieco spalit jako ten TDA 7294
napis ake ma charakteristiky (zataz v ohm, W rms alebo W max)
Používateľov profilový obrázok
tranzistor33
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00

Re: neide zosik :(

Príspevok od používateľa tranzistor33 »

BoBo napísal:caute 8)
zohnal som si integrace TDA7294 ze si s nimi spravim zosik...tak som si porobil plosaky a zbuchal som to...no a problem je v tom ze jeden mi hra a druhy nie :( najprv mi nesiel ani jeden a tak som napojil vyvody ST/BY a MUTE cez odpor na + a jeden to rozbehal...ten druhy NIE :( nechapem preco,este ku tomu mi to pukne ked ho pustim ale potom je tichi,nesumi a ked vypinam zase pocut ten zvuk ked sa vybijaju kondiky....uz sm z neho zufaly :( mal niekto podobny problem a rozbehal to? hm?

Inak ked ti to puka tak to obvikle znamena ze tam niaky pekny skrat, premeraj hlavne tranziky..

Návrat na "Zvuk a PC"