Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízorov

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7976
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízoro

Príspevok od používateľa CageJ »

Svedok nepomoze, ked chcu zarobit, tak zarobia.
Používateľov profilový obrázok
Figio
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 967
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízoro

Príspevok od používateľa Figio »

beardie napísal:mna by zaujimalo ako funguje privolanie policie a za akych okolnosti moze policajt prezradit moje osobne udaje revizorovi
Funguje to tak, ze pride policajt, zoberie si tvoj OP a zacne sa ta nahlas pytat, ste ten a ten, byvate tam a tam? Ty mu odpovedas ano a revizor si zatial spokojny zapisuje nepriamo prezradene udaje..

Neboj spekulantov je tiez velmi vela a uz to maju osefovane :rolleyes:
VZDY predavam aj inde
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízoro

Príspevok od používateľa Toman »

- ja som to raz ukecal za 300Sk ale to uz je doba....
- a inak ked im uz budes posielat tu reklamaciu tak bacha na bezpecnostne sklo



T. :-)
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízoro

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Príďte bývať do PP, tu nie je ani jeden revízor, keďže sa lístok kupuje tak, ako v SAD, teda u šoféra... Autobusy tu ani netreba, lebo ak idete 2-3, tak máte za rovnakú/menšiu cenu taxík ... :) + cca rovnako trvá cesta pešo ako busom na niektoré miesta :D

A inak ja som minule v KE narazil na revízora, čo mal krížový pohľad + nevedel ani čas vyrátať, teda od kúpy lístka prirátať 30min...
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízoro

Príspevok od používateľa Toman »

- no popradske obcasne autobusi mi ani nespominaj....
- ale musim uznat ze taxiky tak su lacne a je ich vela (sa mi pasi na autobuske ten bilboard s penve stanovenimi cenami za lokality v poprade...2E-4E)
- take by mohli bit aj v BA
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízoro

Príspevok od používateľa Lithil »

Ja som sa tiež stretol s revizormi, ktorí boli doslova nepríčetný. Stačilo keď som vo vlaku ukázal len lístok a zabudol som mu ukázať preukážku. Hneď kriky čo a ako, lístok je neplatný a prihodí mi prirážku a podobne. Vźdy stačí chladná hlava a opakovať dokola jednu a tú istú vetu, ktorá ťa na obhajobu napadne :). Inak moja mienka je : 99% zamestnancov každej hromadnej dopravy je banda obmedzencov, ktorí nedoštudovali ani 10 tried. 1% sú fakt slúšný ľudia ktorí chcú svoju prácu robiť správne.
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízoro

Príspevok od používateľa Shatterhand »

Treba stáť za svojim, slušnosť sa dnes nenosí. Máš poučenie do budúcna.
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
AmOK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1291
Dátum registrácie: Ut 25. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízoro

Príspevok od používateľa AmOK »

Revizori a ine organy su banda posahancov.. :D
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízoro

Príspevok od používateľa Scorp »

si mu mohol povedať nech cicá kábel a žalovať ich za fyz. napadnutie .)
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízoro

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Toman: povedal si veľmi draho, to si pozeral asi BMW taxi alebo tých pozberancov pri stanici, inak je cena 1,5e po celom PP. :)
ANONYM_a7

Re: Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízoro

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Neponizim sa na uroven idiota...
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízoro

Príspevok od používateľa Scorp »

ok, aby som teda bol užitočný, tak budem teraz múdry

otázka je, čo chceš dosiahnuť, pokutu ti asi zaplatiť dajú

asi nemáš svedkov a revízor proste povie, že bol jak anjelik a ešte mu to jeho prívesok dosvedčí, takže s právnikmi moc nepochodíš... ostatne dp to má asi celkom na háku, akurát sa budeš naťahovať jak sopel

ak máš ale v prdeli vrtuľu a pred skúškovým sa nudíš, mohol by si na sme napísať niečo ako "prvý pokus" blog a vyťukať si to s kamošmi nahor medzi top, na špatné PR všelijaké tieto podniky počúvajú... alebo staznosti.sme.sk vyzerá tiež ok + keď to s nimi rieši novinár, tak sú zo zásady slušní... akurát si potom nečítaj diskusiu, lebo sa pobliješ... všetky kapacity národa sú na sme diskusiách

celkom inteligentné je ešte si povedať salámik, toto som pekne doj€bal, ale nabudúce mu OP dám jedine za fajku
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6652
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízoro

Príspevok od používateľa M1ch4l »

necital som debatu, len prvy prispevok

co povedat...Bratislava, voci tomu mestu mam akysi silny prirodzeny odpor, bol som tam zhruba tak 2-3 krat a nechcem tam ani pricuchat
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízoro

Príspevok od používateľa beardie »

Figio napísal:Funguje to tak, ze pride policajt, zoberie si tvoj OP a zacne sa ta nahlas pytat, ste ten a ten, byvate tam a tam? Ty mu odpovedas ano a revizor si zatial spokojny zapisuje nepriamo prezradene udaje..
co ked budem ochotny odpovedat na take otazky len po zadrzani na stanici a zaroven si to budem natacat?
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Dopravný podnik Bratislava - správanie a postup revízoro

Príspevok od používateľa Fullesh »

Mne sa raz stalo, ze som si doma zabudol karticku na autobus vdaka ktorej mam po preukazani narok na zlavnene cestovne 50%. Tak som siel k vodicovy kupit si listok a vypital som si 1/2 listok a on mi ho bez frflania otom ,ze chce videt karticku, dal. Nasledne prisiel revizor, pytal si listok, tak som mu ukazal listok, videl ze je 1/2 tak chcel vidiet karticku, no tu som nemal. Nasledne mi chcel dat pokutu, chcel moj OP ale ja som sa obracal nato, ze lisotk mam riadne zakupeny a ze to moj problem nieje, ze to je chyba vodica ze si neplni svoje povinnosti, po vymene nazorov v plnom autobusy chcel aby som vystupil a trval na mojom OP. No zhodou okolnosti sme vystupili na zastavke na ktorej som chcel a ked sme visli von, drzal ma za tasku. Stale trval na predlozeni OP, no jedine co som mu dal bolo par neslusnych slov, potom mi pusitl tasku a nasledne som mu zazelal pekny den a dovidenia.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.

Návrat na "Debata o všetkom"