Apple IPad

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
Cougar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Po 14. Nov, 2011, 13:50
Bydlisko: Toronto - CA

Re: Apple IPad

Príspevok od používateľa Cougar »

ja som s chrome vydrzal asi par minut... dokonca som vtedy schvalne odstopoval za ako rychlo mi nacita nytimes.com na safari a na chrome a na safari to bolo okamzite, čo sa o chrome povedat nedalo, tam to trvalo cez 10 sekund... :)

jedine co ma na safari (a mozno inych prehliadacoch) serie, je ze nepodporuju multi touch gesta napr na vratenie stranky. lebo vzdy klikat a posuvat ruku kvoli vrateniu stranky naspet naserie, hlavne ked clovek lezi ... :?
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Apple IPad

Príspevok od používateľa Papek »

Prave som si skusal Safari a Chrome na spominanom nytimes. Safari je naozaj rychlejsie, ale bude to tym, ze zatial co cCrome zobrazi az takmer kompletnu stranku, Safari ju zobrazi a postupne nacitava, co posobi a z casti aj je o dost rychlejsie ako Chrome. Skor sa tu drzim zasady, ze ak to nic nevie, nemoze to byt pomale :D Inak u mna Chrome vyhrava vdaka ovladaniu.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2614
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: Apple IPad

Príspevok od používateľa GASPi »

Pokial viem, tak vsetky ine prehliadace na iOS maju zaklad zo Safari, nie?
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4670K (3,4GHz@???), CPU cooler: Cooler Master Hyper 212+ EVO, MB: ASUS Z87-A, GPU: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X, DDRAM: 2x4GB Kingston DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, SSD: CRUCIAL M4 256GB + SAMSUNG 850 EVO 500GB HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB SATA, DVD-RW: ASUS DRW-24B1ST, SOUND: ASUS Xonar Phoebus + Logitech Z-2300 + Sony MDR-1RBT, CASE: Fractal Design Define R5 Blackout, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, LCD: 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
BattleTag
STEAM
Používateľov profilový obrázok
Cougar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Po 14. Nov, 2011, 13:50
Bydlisko: Toronto - CA

Re: Apple IPad

Príspevok od používateľa Cougar »

Papek napísal:Prave som si skusal Safari a Chrome na spominanom nytimes. Safari je naozaj rychlejsie, ale bude to tym, ze zatial co cCrome zobrazi az takmer kompletnu stranku, Safari ju zobrazi a postupne nacitava, co posobi a z casti aj je o dost rychlejsie ako Chrome. Skor sa tu drzim zasady, ze ak to nic nevie, nemoze to byt pomale :D Inak u mna Chrome vyhrava vdaka ovladaniu.

v čom je tam ine ovladanie ?

ked tam je to co mi chyba tak idem na chrome :D (skusal som ho len fakt par minut a prisiel mi pomaly) :bye:
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Apple IPad

Príspevok od používateľa Papek »

Pohodlnejsie otvaranie a zatvaranie tabov + prepinanie cez gesta, suggestions pri zadavani adresy, rychlejsi pristup k desktop verzii stranok - vyuzivam sice malokedy, ale su specificke pripady, ked to ako mobile nefunguje, anonymne prehliadanie cez menu. Ked sa zapne prediktovne vyhladavanie, tak je to o daco rychlejsie, ale aj tak je na tom Safari viditelne lepsie.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Cougar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Po 14. Nov, 2011, 13:50
Bydlisko: Toronto - CA

Re: Apple IPad

Príspevok od používateľa Cougar »

takze teraz co ? :D vcera si pisal ze chrome je lepsi, potom ze safari nic nevie, a teraz pises ze je viditelne lepsie ? :?
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Apple IPad

Príspevok od používateľa Papek »

Zle je to sformulovane, safari je viditelne rychlejsie, tot vse, v ostatnom vyhrava chrome.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Cougar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Po 14. Nov, 2011, 13:50
Bydlisko: Toronto - CA

Re: Apple IPad

Príspevok od používateľa Cougar »

stiahol som to, pobavkal sa s tym, a jedine multi touch gesta na ktore som prisiel je len prepinanie medzi tabmi...

je tam este nieco ine okrem toho ?

Návrat na "Mobilné PC"