Alternativa k Command & Conquer Generals

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
xorcos
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 110
Dátum registrácie: St 01. Aug, 2012, 21:48
Bydlisko: Bratislava

Alternativa k Command & Conquer Generals

Príspevok od používateľa xorcos »

Ahojte,

Nevedeli by ste poradit nejaku zaujimavu alternativu k hre Command & Conquer Generals? Dlhsie som nehral ziadne hry a rad by som si zahral slusnu strategiu, no tie nove tituly Red Alert / Tiberium Wars ma vobec nezaujali, Generalsovia mali velmi konzistentnu grafiku ani nie starodavna ani nie nejaka nadcasova, presne to mi vyhovovalo, lenze nic noveho a zaujimaveho som nenasiel.

Co sa tyka generalsov, tak po opatovnom nainstalovani mi ta AI inteligencia (hlavne v Zero Hour) z hladiska obtiaznosti pride bud velmi jednoducha alebo velmi tazka, este by som spomenul ciastocnu nevyvazenost jednotiek, nutnost instalovat widescreen mod a podobne serepeticky, ktore uz nemam chut riesit.

Vedeli by ste poradit nieco so slusnou grafikou (hlavne nieco konzistentne, ziadne Red Alerty) a dobrym gameplayom/AI kludne to moze byt aj nieco starsie ala. AoE, ale ani tam som nenasiel nejaky novsi titul s vybornym hodnotenim. LOTRov som mal, ale vsetko som "obohral" akedze tiez nemaju nic noveho, nemam potrebu opatkovne instalovat.

Tesil som sa na Generals 2ku, no ta tak skoro nebude :smutny: . Dakujem za rady, nerad by som minal peniaze na nieco co nainstalujem, dvakrat zahram a odinstalujem ...
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Alternativa k Command & Conquer Generals

Príspevok od používateľa Xeigen »

Men of war :) asi jediná stratégia ktorá ma posledne bavila.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Alternativa k Command & Conquer Generals

Príspevok od používateľa M1ch4l »

Starcraft 2
Company of Heroes (gameplay odlisna od C&C)
C&C Generals Rise of the Reds mod (bude mat singleplayer kampan vo finalnej verzii)

pozri si na youtube videa a vyber si :)
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Alternativa k Command & Conquer Generals

Príspevok od používateľa LordKJ »

CoH, je naozaj zaujimavy gameplay, a musim uznat, ze je to taka kruta strategia kde musis naozaj rozmyslat co robis :D
Používateľov profilový obrázok
trojan4x4
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1937
Dátum registrácie: Ne 17. Feb, 2013, 15:55
Bydlisko: Nitra - Vráble (22)

Re: Alternativa k Command & Conquer Generals

Príspevok od používateľa trojan4x4 »

hlavne to nieje strategia typu tank vystreli, a trafi sa ... cize je tam urcity faktor ktorý zohráva pri priamom boji veľkú rolu, často krát sa pri strelbe pechoty po 10 výstreloch netrafí nič a je to reálne... CoH je šupa, najmä čo sa týka grafiky je to super zážitok a o efektoch ako po grafickej tak po audio stránke je to vizuálny a sluchový orgazmus :good:

Hlavne to nieje zabugovaná sračka :)
Spoiler: ukázať
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Scythe Orochi
MOB ► Gigabyte-990XA-UD3
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 930 32GB WP8.1
I AM FX =
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Alternativa k Command & Conquer Generals

Príspevok od používateľa Xeigen »

CoH2 som vypol po 20 minutach a už nezapol... celé mi to prišlo nejaké divné oproti výbornej jednotke.
Používateľov profilový obrázok
Majokral
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Ut 27. Máj, 2014, 08:10

Re: Alternativa k Command & Conquer Generals

Príspevok od používateľa Majokral »

Presne, ja som nahrak na CaC ZH 100-1000 hodin...presne ako pises o tej AI atd. Pre mna existuje este jedna, mozno aj lepsia RTS, tou je Supreme Commander Forged alliance. Je to datasik SC1. http://www.metacritic.com/game/pc/supre ... d-alliance
Je aj dvojka ale to je uz shit. Pri tejto hre som opat stravil kvanta casu....Silno odporucam. Inak vcera som kupil na Steame v brutal akcii http://www.uberent.com/pa/ - Planetary Annihilation, uvidime.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Alternativa k Command & Conquer Generals

Príspevok od používateľa HellAngel »

Supreme commander Forged alliance doporucam aj ja. Neskutocne vyborna hra a aj pekne tazka. Len treba kus lespi HW, lebo ak si das velku mapu a viacej nepriatelov, tak budes mat z toho spomaleny film :laugh:
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Hry a problémy s nimi"